لامبورگینی اوراکان دست پرورده لیبرتی واک

  1. یکشنبه ۷ مهر ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۲ ماه قبل)
لامبورگینی اوراکان دست‌پرورده لیبرتی واک
به گزارش فرانگر

نابغه ی تیونینگ ژاپنی یعنی لیبرتی واک پیش نمایشی از لامبورگینی اوراکان پهن پیکر خود که در نمایشگاه SEMA رونمایی خواهد شد داشته است.

لیبرتی واک به تولید کیت های بدنه ی پهن برای سوپرکارهای خاص و محصولات لوکس مشهور شده است و این اوراکان هم نمونه ای عالی از کارهای این تیونر می باشد.

همانند دیگر پکیج های این شرکت، ارتقای اوراکان لیبرتی واک با سیستم تعلیق airrex شروع می شود که با این سیستم باعث تنظیم ارتفاع خودرو شده بنابراین لامبورگینی موردبحث می تواند در زمان نمایش در رویدادهای خودرویی ارتفاع خود را کاهش داده و در جاده ارتفاع بیشتری از سطح زمین داشته باشد. این سیستم تعلیق همچنین نقش مهمی در ظاهر متمایز اوراکان بازی کرده و حتی پیش از بررسی کیت بدنه نیز چنین موردی به چشم می آید.

نمای جلوی خودرو شاید ساده ترین بخش باشد زیرا شامل ورودی های هوای متمایز، اسپلیتر جدید و کاپوتی با طرح جدید است. همچنین قوس های چرخ این خودرو تا حدی ما را به یاد پورشه ۹۱۱ GT۳ RS می اندازد که هدف از نصب آن ها بهبود آئرودینامیک است. سپس به بخش عقب می رسیم که دارای بسیار وحشیانه طراحی شده است.

بال عقب بزرگ این خودرو کاملاً جلب نظر کرده و لیبرتی واک علاوه بر آن یک دیفیوزر فیبر کربنی را نیز در نظر گرفته است. بد نیست نگاهی هم به چهار خروجی اگزوز سفارشی نیز داشته باشید.

لامبورگینی اوراکان دست پرورده لیبرتی واک

راندن اوراکان لیبرتی واک در جاده می تواند یک چالش جدی باشد زیرا ارتفاع خودرو خیلی پایین بوده و عبور از دست اندازها و سرعت گیرها به یک کابوس تبدیل خواهد شد.
همرسانی نوشتار: