معرفی تویوتا ۴ رانر ونچر ادیشن سفارشی

  1. شنبه ۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱ (۴ سال،۲ ماه قبل)
معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی
به گزارش فرانگر

تویوتا با معرفی نسخه ی خشن تر ۴ رانر با نام ونچر ادیشن دوستداران آفرودهای سخت را خوشحال کرده است.

این خودروی جدید که برای اولین بار با مدل ۲۰۲۰ عرضه می شود به لطف سود بردن از برخی ویژگی های سفارشی همچون روف راک یاکیما، رینگ های ۱۷ اینچی TRD، پوشش مشکی آینه های جانبی، دستگیره های درب جانبی و اسپویلر سقفی و همچنین نشان ها و لوگوهای تیره ی تویوتا جلوه ی دیگری یافته است.

داخل کابین این شاسی بلند سرسخت صندلی های جدید با نوشته ی TRD روی پشت سری ها دیده می شود. کف پوش های چهارفصل، پوشش داخل محفظه بار و… جزو ویژگی های ۴ رانر ونچر ادیشن هستند.

معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی

همچنین روف راک یاد شده از فولاد هوی دیوتی ساخته شده و می توان روی آن وسایلی با طول/عرض/ارتفاع به ترتیب ۱۳۲۱/۱۲۱۹/۱۶۵ میلی متری را قرار داد.

معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی

وقتی که بحث آفرود به میان آید این خودرو توانایی های زیادی خواهد داشت زیرا بر پایه ی نسخه ی TRD آفرود پریمیوم شکل گرفته است. به این ترتیب شاهد سیستم چهار چرخ محرک پاره وقتی هستیم که دارای جعبه انتقال ۲ سرعته با دنده سنگین قابل انتخاب می باشد. همچنین قفل دیفرانسیل عقب نیز وجود دارد که در صورت نیاز بر کشش خودرو در دنده سنگین می افزاید.

معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی

لیست تجهیزات استاندارد این خودرو نیز شامل کرال کنترل است که باعث ترمز سرعت پیشرانه و نیروی ترمز می شود تا خودرو در سربالایی و سرپایینی با سرعت متناسب با شیب مسیر حرکت کند. کنترل کشش فعال هم به صورت استاندارد وجود دارد که نیروی پیشرانه را در صورت تشخیص هرزگردی به چرخ های موردنیاز انتقال می دهد تا کشش لازم وجود داشته باشد. نهایتاً باید به سیستم انتخاب مسیرهای متنوع اشاره کنیم که با کنترل سرعت چرخش چرخ باعث بهبود چسبندگی می شود.

معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی

بالاتر از همه ی این ها باید به تمامی تکنولوژی های به روز شده ی ۴ رانر ونچر ادیشن اشاره کرد که برخی از آن ها عبارت اند از سیستم مولتی مدیای جدید با صفحه لمسی ۸ اینچی، اندروید اتو، اپل کارپلی و آمازون الکسا. همچنین در پشت آمپرها نیز یک صفحه نمایش ۴.۲ اینچی قرار گرفته است. دو پورت USB برای سرنشینان عقب، کلید هوشمند با استارت دکمه ای و بسته ی ایمنی تویوتا نیز جزو ویژگی های این شاسی بلند ژاپنی هستند.

معرفی تویوتا 4 رانر ونچر ادیشن سفارشی
همرسانی نوشتار: