ایران بالای سر اسرائیل

اگر دست از پا خطا کنند تل آویو پاره پاره می شود

معاون عملیات سپاه گفت: رژیم صهیونیستی در حد و اندازه ای نیست که نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی را که اکنون تا بالای سرش رفته و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده، تهدید کند.

  1. شنبه ۶ مهر ۹۸ ساعت ۱۰:۵۵ (۴ سال،۲ ماه قبل)
سپاه: ایران به بالای سر اسرائیل رسیده است
به گزارش فرانگر
معاون عملیات سپاه گفت: رژیم صهیونیستی در حد و اندازه ای نیست که نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی را که اکنون تا بالای سرش رفته و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده، تهدید کند.
بخشی از گفتگو با سردار عباس نیلفروشان را بخوانید:
در کنار آمریکایی ها، گاهی صهیونیستها نیز اظهاراتی درباره ایران به زبان می آورند و از تهدید ایران سخن می گویند. شما چقدر این سخنان آنها را جدی ارزیابی می کید و اساسا این تهدیدات چقدر قابل اجرا هستند؟
سردار نیلفروشان: حقیقتا نتانیاهو و تیمش و تمام رژیم صهیونیستی را اینقدر حقیر می دانم که مایل نیستیم در باره اش حرف بزنم یا حرفش را بشنوم. چون اصلا در اندازه ای نیست که بتواند نظام مقتدری مانند جمهوری اسلامی که تا بالای سرش رفته است و از شرق و غرب و شمال و جنوب او را محاصره کرده تهدید کند. نتانیاهو و تیمش که اهل عمل نیستند اما اگر دست از پا خطا کنند، باید پاره پاره های تل آویو را از قعر مدیترانه جمع کنند و چیزی از اسراییل باقی نمی ماند که بخواهند بر پایه اش عرض اندام کنند. به فضل الهلی رژیم صهونیستی دست و پای آخر را می زند و نشانه های نابودی اش هم مشخص شده است.
دکترین اسراییلی ها به جهت اینکه از جنگ فراگیر می ترسند، این است که هرگونه مقاومتی که فراگیر باشد و بتواند به تهدید جدی علیه آنها بدل شود را قبل از شروع تهدید می زنند به این دلیل اینکه توانی برای ورود به یک جنگ تمام عیار را ندارند. استراتژی ای که الان پیگیری می کنند "حرب بین الحروب" است. طوری عمل می کنند که این عملشان به قدری ضعیف شده باشد که تبدیل به جنگ نشود زیرا تحمل پذیرش یک جنگ را ندارند.
رژیم اشغالگر که عمق راهبردی ندارد، مردمش هم همه قرضی هستند و با وعده و وعید یک زندگی راحت، فقرای یهودی دنیا را در این سرزمین دور هم جمع کرد ه اند. شکاف های قومی، فرهنگی و سیاسی در رژیم صهیونیستی فوق العاده زیاد است و فقط کافی است شکاف جنگ هم بر این شکاف ها منطبق شود تا این رژیم در آستانه نابودی قرار گیرد.
اگر همین الان یک موشک مقاومت در سرزمین های اشغالی اصابت کند، فرودگاه های آنها برای فرار از کشور پر می شود. صهیونیست ها حقیقتا به آخرت اعتقاد ندارند و یک اعتقاد واقعی پشت عمل آنها قرار ندارد.
برای همین این تحرکاتی که گاه و بیگاه علیه محور مقاومت انجام می دهند فقط به خاطر این است که آن نقاط توانی که می خواهد علیه او شکل بگیرد را بزند. اما امروز شاهد هستیم که مقاومت پاسخ آنها را می دهد و قطعا بدانید که اگر لازم باشد و اگر جنگی اتفاق بیافتد، فقط کافی است که حزب الله پاسخش را بدهد و می دانید که سید حسن کسی نیست که بدون فکر حرف بزند اینکه گفت "اگر جنگی اتفاق بیافتد سرزمین های شمالی رژیم صهیونستی را آزاد می کنیم" قطعا بدانید این اتفاق خواهد افتاد و حزب الله ظرفیت سازی خوبی برای این تدبیر کرده است.
ما هر حرکت اشتباه در منطقه برای شروع جنگ را به معنای درگیر شدن کل منطقه در جنگ می دانیم و هرگونه حرکتی برای جنگ منجر به شعله ور شدن کل منطقه می شود که اول خود آنها در آن خواهند سوخت.
ما نمی خواهیم شروع کننده جنگ باشیم اما برای رویاروی و مقابله با هرجنگ آماده هستیم و خودمان را آماده کردیم که اگر متجاوزین جنگی شروع کردند، وارد این میدان شویم چون جغرافیای این جنگ را خیلی وسیع می دانیم.همرسانی نوشتار: