معرفی شورولت سیلورادو رالی و میدنایت سفارشی جدید

  1. شنبه ۶ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۹ (۴ سال،۲ ماه قبل)
معرفی شورولت سیلورادو رالی و میدنایت سفارشی جدید
به گزارش فرانگر

همانند بسیاری از پیکاپ سازان مشهور شورولت نیز علاقه ی زیادی به این دست از خودروها داشته و به تازگی دو نسخه ی سفارشی از پیکاپ سیلورادو با نام های میدنایت و رالی را معرفی کرده است. هر دو خودرو ترکیبی از تریم های رنگی و مشکی است تا باعث تمایز آن ها نسبت به مدل های استاندارد شود.

سیلورادو میدنایت ادیشن با سیستم تعلیقی عرضه شده که ارتفاعش چند میلی متری بالا رفته است. این خودرو از پکیج آفرود Z۷۱ شامل شوک های متفاوت، قفل دیفرانسیل عقب خودکار، فلاپ های جلو و عقب و رینگ های ۱۸ اینچی مشکی با لاستیک های گوودیر سود می برد. نام خودرو هم نشان می دهد که سیلورادو میدنایت ادیشن ظاهر تیره تری داشته و دلیل آن استفاده از متریال مشکی در جلوپنجره، سپرها، خروجی اگزوزها، پله های جانبی و نشان ها می باشد. قلاب های بکسل قرمز هم کمی به تنوع رنگی بدنه کمک کرده اند.

اما مدل میدنایت ادیشن در تریم های LT تریل باس و کاستوم قابل انتخاب می باشد. مدل LT تریل باس با پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری که قدرت ۴۲۰ اسبی و گشتاور ۶۲۴ نیوتون متری دارد عرضه شده و با یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک همکاری می کند. مدل کاستوم هم با پیشرانه ی ۸ سیلندر ۵.۳ لیتری و گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک در دسترس است.

اگر شما خودرویی رنگی تر را ترجیح می دهید بهتر است نسخه ی رالی ادیشن را انتخاب کنید که با رنگ های بدنه ی مشکی، قرمز، نقره ای و سفید عرضه می شود. در این خودرو شاهد جلوپنجره ی همرنگ بدنه، نوارهای مشکی روی کاپوت و درب پشتی خواهید بود. همچنین عناصر مشکی روی خروجی های اگزوز، پله های جانبی و نشان ها وجود دارد. مدل کاستوم از رینگ های ۲۰ اینچی مشکی سود برده ولی مدل دیگر از رینگ های ۲۲ اینچی استفاده می کند.

معرفی شورولت سیلورادو رالی و میدنایت سفارشی جدید

پیش فروش این خودروها از ماه اکتبر شروع خواهد شد و بنا به گفته ی شورولت اولین نمونه ها تا پیش از پایان سال جاری به دست مشتریان خواهند رسید.




همرسانی نوشتار: