ارتقای پورشه تایکان توسط هنسی!

  1. جمعه ۵ مهر ۹۸ ساعت ۱۹:۴۶ (۴ سال،۲ ماه قبل)
ارتقای پورشه تایکان توسط هنسی!
به گزارش فرانگر

زمانی که به هنسی فکر می کنید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟ اگر بگویید پیشرانه های ۸ سیلندر با قدرت فوق العاده که صدای بسیار زیادی دارند اصلاً تعجب نخواهیم کرد! جان هنسی حدود ۳۰ سال است که خودروهای محبوب را با پیشرانه های متنوع قوی می کند و اگر شما یکی از محصولات این شرکت را دیده باشید می دانید که با خودروهای عادی طرف نیستیم. البته این موضوع تغییر خواهد کرد زیرا هنسی در حال آماده شدن برای معرفی اولین پروژه ی الکتریکی خود است. به هنسی پورشه تایکان سلام کنید!

از نظر فنی باید گفت که فعلاً تایکان هنسی تولید نشده است. هنسی سال آینده و هم زمان با رسیدن تایکان به نمایندگی های پورشه در آمریکا دست روی این خودرو خواهد گذاشت. برنامه ی هنسی در ابتدا ارتقای ظاهری این خودرو، استفاده از رینگ های جذاب و بهبود کابین خواهد بود اما اگر مشتریان تقاضاهای زیادی داشته باشند هنسی روی افزایش قدرت قوای محرکه هم فکر خواهد کرد.

هنسی به خاطر پیشرانه های ۸ سیلندر فوق العاده پرقدرت شناخته شده و قطعاً ارتقای تایکان یک پروژه ی بسیار متفاوت خواهد بود. قطعاً بازار مناسبی برای خودروهای الکتریکی پرفورمنس وجود خواهد داشت و اگر دوست داشته باشید یا نه باید گفت آینده به این خودروها تعلق دارد.

ارتقای پورشه تایکان توسط هنسی!

جان هنسی در بیانیه ی خبری خود که به منظور اعلام پروژه ی تایکان منتشر شده گفته است:

ارتقای پورشه تایکان توسط هنسی!

ما در حال برنامه ریزی برای ارتقای خودروهای الکتریکی بوده ایم. احساس می کنیم که پورشه تایکان جدید پلتفرم مناسبی برای ارتقای اولین خودروی الکتریکی ما دارد. تقریباً تمامی مشتریان ما هنوز هم خواهان پیشرانه های درون سوز قوی هستند اما برخی از آن ها می خواهند محصولات الکتریکی را نیز به کلکسیون خود بیفزایند. ما نمی خواهیم در بازار الکتریکی ها همه چیز را از نو شروع کنیم بلکه به دنبال تولید خودرویی سریع تر و جذاب تر هستیم!

فکر می کنیم اقدامات هنسی برای ارتقای خودروهای الکتریکی بسیار خوب خواهد بود. بله پیشرانه های پر سر و صدا و بوی سوخت مسابقه ای بخشی از تجربه های لذت بخش چند سال اخیر بوده اما خب نباید گشتاور آنی و قدرت بالای خودروهای الکتریکی را نادیده بگیریم.
همرسانی نوشتار: