معرفی محصولاتی که از نوع مرسدس-ای ام جی نیستند!

  1. پنجشنبه ۴ مهر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
معرفی محصولاتی که از نوع مرسدس-ای‌ام‌جی نیستند!
به گزارش فرانگر

AMG برند پرفورمنس مرسدس است که محصولات لوکس این برند را گرفته و آن ها را عضلات بیشتر تحویل می دهد. از آنجایی که مرسدس سبد محصولات خود را گسترش داده بنابراین تعداد خودروهای برند AMG نیز رشد کرده است. البته تمامی محصولات این خودروساز مورد هجوم AMG قرار نگرفته اند. موتورترند می گوید تنها برخی از محصولات مرسدس فاقد نسخه های کامل AMG خواهند بود که شامل مرسدس B کلاس و مرسدس EQC می باشند.

البته عدم تولید نسخه های کامل AMG این دو خودرو منطقی است. B کلاس، هاچبکی برای خانواده های متوسط و در حال رشد می باشد. جادوی AMG بر روی این خودرو چیزی نیست که اکثر خانواده ها خواستارش باشند. البته مرسدس به طرفداران پشت نکرده و پکیج AMG Line را ارائه کرده که باعث می شود B کلاس بدون افزایش قدرت از برخی قطعات خاص اسپورت استفاده کند. همچنین می توان به دیگر مدل های ارزان تر AMG مثل A۳۵ نیز فکر کرد.

مرسدس EQC نیز خودروی الکتریکی جدید این برند است. توبیاس موئرز مدیر بخش AMG اعلام کرده این خودرو فاقد نسخه ی AMG فول خواهد بود بلکه پکیج AMG Line باعث اضافه شدن برخی ویژگی ها همچون رینگ های بزرگ تر و تریم متمایز به کراس اوور الکتریکی شده ی مرسدس خواهد شد تا جذابیت بصری آن افزایش یابد. البته نباید فکر کرد که این خودرو سرعت و شتاب چندانی ندارد. قوای محرکه ی EQC قدرت ۴۰۲ اسبی داشته و باعث ایجاد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت زیر ۵ ثانیه ای می شود.

معرفی محصولاتی که از نوع مرسدس-ای ام جی نیستند!

AMG به دنبال الکتریکی سازی نیز می باشد. بازوی پرفورمنس مرسدس در حال کار روی نسخه ی هیبریدی AMG GT چهار درب بوده و آن را به مصاف پورشه پانامرا توربو S E-Hybrid خواهد فرستاد. نسل بعدی C۶۳ و S۶۳ هم از قوای محرکه ی پلاگین هیبریدی استفاده خواهند کرد تا بدین ترتیب راه برای هرچه بیشتر شدن محصولات الکتریکی شده هموار گردد. البته انتظار هم نداشته باشید که ون های تجاری مرسدس به محصولات باری پرشتاب تبدیل شوند!

معرفی محصولاتی که از نوع مرسدس-ای ام جی نیستند!
همرسانی نوشتار: