احتمال تعدیل نیروی ۶ هزار نفری ب ام و در آلمان

  1. پنجشنبه ۴ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۲ ماه قبل)
احتمال تعدیل نیروی 6 هزار نفری ب‌ام‌و در آلمان
به گزارش فرانگر

ب ام و ظاهراً به عنوان بخشی از برنامه های کاهش هزینه ی خود تا ۶ هزار نفر از کارکنانش در آلمان را اخراج خواهد کرد.

مجله ی آلمانی مدیر ادعا می کند که بخش اعظم تعدیل نیروی این برند در مقرهای اصلی ب ام و در مونیخ انجام خواهد شد. این تعدیل نیرو می تواند در زمانی انجام شود که احتمالاً بخش های مدیریتی نیز با تغییراتی همراه خواهد بود.

کلاوس فرولیش مدیر تحقیق و توسعه ی فعلی ب ام و به خاطر عدم تمایل به کار با اولیور زیپس، مدیر اجرایی جدید این خودروساز اقدام به ترک کمپانی در تابستان سال آینده میلادی خواهد کرد. البته گفته شده رئیس هیئت نظارت ب ام و خواهان حفظ فرولیش در سمت کنونی خود است.

اخیراً تائید شده بود که مارکوس دوزمن مدیر بخش توسعه ی پیشرانه های ب ام و با ترک این شرکت به آئودی خواهد پیوست و سکان هدایت ارباب حلقه ها را به دست خواهد گرفت. برخی مدیران رده بالای ب ام و نیز اخیراً گفته بودند قرارداد خود را تمدید نخواهند کرد.

احتمال تعدیل نیروی 6 هزار نفری ب ام و در آلمان

ب ام و در بیانیه ای به جزئیات تعدیل نیروی خود اشاره نکرده اما گفته که به سرمایه گذاری و تحقیق در زمینه ی خودروهای خودران و حمل ونقل الکتریکی ادامه خواهد داد.

احتمال تعدیل نیروی 6 هزار نفری ب ام و در آلمان

این شرکت اعلام کرده است: “ما در حال تمرکز روی آینده به منظور بهبود راندمان و کارایی هستیم.”

احتمال تعدیل نیروی 6 هزار نفری ب ام و در آلمان

ب ام و با اعلام برنامه ی صرفه جویی ۱۲ میلیارد یورویی به دنبال افزایش راندمان خود است. هدف این شرکت جبران کردن هزینه هایی است که صرف توسعه و معرفی ۲۵ خودروی الکتریکی شده خواهد کرد. از میان این تعداد خودرو ۱۳ مدل دارای پیشرانه های پلاگین هیبریدی خواهند بود. ب ام و همچنین با آغاز دهه ی میلادی آینده برنامه ی آزمایشی تست سیستم های خودران سطح ۴ و ۵ را راه اندازی خواهد کرد.

احتمال تعدیل نیروی 6 هزار نفری ب ام و در آلمان
همرسانی نوشتار: