محصول آیندهٔ بوگاتی شاسی بلند نخواهد بود

  1. چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۲ (۴ سال،۲ ماه قبل)
محصول آیندهٔ بوگاتی شاسی‌بلند نخواهد بود
به گزارش فرانگر

بر هیچ کس پوشیده نیست که بوگاتی به طورجدی گسترش سبد محصولات خود را در برنامه دارد. این خودروساز فرانسوی در حال حاضر به دنبال تأمین بودجه برای توسعهٔ خودرویی است که کاملاً متفاوت است شیرون و همهٔ مشتقات آن خواهد بود؛ اما برخلاف تصورات، نباید این خودرو را شاسی بلند نامید زیرا رئیس بوگاتی «استفان وینکلمن» اخیراً طی مصاحبه ای با کار مگزین گفته است هیچ شاسی بلندی از سوی بوگاتی وجود نخواهد داشت. از سوی دیگر، به احتمال زیاد محصول جدید بوگاتی یک لیموزین هایپر لوکس هم نخواهد بود زیرا تقاضای کافی برای لیموزین های سنتی وجود ندارد و به گفتهٔ وینکلمن، بیشتر خریداران به ویژه خانم ها می خواهند در ارتفاع بالایی بنشینند تا بتوانند بیرون را به خوبی ببینند.

پس محصول آیندهٔ بوگاتی چه خودرویی خواهد بود؟ در پاسخ به این سؤال گفته می شود بوگاتی در حال کلنجار رفتن با ایدهٔ ساخت یک خودروی چهاردر بلندقامت است که یک شاسی بلند سنتی نباشد. کار مگزین این خودرو را یک کراس اوور اسپرت با ارتفاع نشستن بالاتر از یک سدان و بدنه ای کم ارتفاع تر و فرمی کمتر جعبه ای شکل از یک شاسی بلند سنتی می داند. درهرحال، آنچه در حال حاضر کاملاً مشخص به نظر می رسد این است که بوگاتی جدید خودروی بسیار گران قیمتی خواهد بود. به گفتهٔ وینکلمن، این شرکت قیمتی در حدود یک میلیون دلار را برای محصول جدید خود هدف قرار داده است.

محصول آیندهٔ بوگاتی شاسی بلند نخواهد بود

البته هرچند این قیمت به احتمال زیاد محصول بلندقامت بوگاتی را در صدر کلاس خود قرار می دهد اما این خودرو گران تر از شیرون نخواهد بود. وینکلمن دراین باره توضیح داده است:

محصول جدید بزرگ ترین و گران ترین خودرو در کلاس خود خواهد بود اما گران تر یا افراطی تر از شیرون نخواهد بود و شیرون همیشه در صدر می ماند

درهرحال همه چیز در مورد محصول جدید بوگاتی طی سال های آینده روشن خواهد شد. این شرکت سعی خواهد کرد خودروی جدید خود را در سال ۲۰۲۳ با تولید سالانهٔ محدودی در حدود ۸۰۰ دستگاه روانهٔ بازار کند.

محصول آیندهٔ بوگاتی شاسی بلند نخواهد بود

محصول آیندهٔ بوگاتی شاسی بلند نخواهد بود
همرسانی نوشتار: