تخفیف ۴ هزار دلاری برای کادیلاک CT۶ ۲۰۱۹

  1. چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۱ سال،۸ ماه قبل)
تخفیف 4 هزار دلاری برای کادیلاک CT6 2019
به گزارش فرانگر

کادیلاک به دنبال فروش CT۶ ۲۰۱۹ های باقی مانده در انبار خود بوده و به همین خاطر تخفیف قابل توجه ۴ هزار دلاری را برای سدان لوکس خود اعلام کرده است.

این تخفیف خرید که تا پایان سپتامبر ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود شامل ۴ هزار دلار خرید نقدی و همچنین شرایط لیزینگی ۳۶ ماهه بدون بهره می باشد. مالکان فعلی محصولات کادیلاک نیز می توانند ۲۵۰۰ دلار تخفیف برای خرید CT۶ را دریافت کنند. همچنین در شرایط لیزینگی نیز تخفیف ۱۰۰۰ دلاری دیگری هم وجود دارد.

خریداران این خودرو باید تا پایان ماه سپتامبر خودروی خود را تحویل بگیرند در غیر این صورت نخواهند توانست از تخفیف های یاد شده استفاده کنند. ذکر این نکته هم بد نیست که مدل CT۶-V در طرح تخفیف کادیلاک حضور ندارد.

تخفیف 4 هزار دلاری برای کادیلاک CT6 2019

قیمت کادیلاک CT۶ ۲۰۱۹ در مدل پایه ی لاکچری از ۵۱۴۹۰ دلار آغاز می شود. قیمت مدل پریمیوم لاکچری به ۵۹۰۹۰ دلار می رسد درحالی که برای خرید مدل اسپورت و پلاتینیم هم باید به ترتیب ۶۷۵۹۰ و ۸۷۷۹۰ دلار پرداخت کنید. با اعمال تخفیف ۴ هزار دلاری، قیمت این نسخه ها به ترتیب به ۴۷۴۹۰، ۵۵۰۹۰، ۶۳۵۹۰ و ۸۳۷۹۰ دلار کاهش پیدا می کند.

تخفیف 4 هزار دلاری برای کادیلاک CT6 2019

شاید کادیلاک CT۶ آینده ی درخشانی نداشته باشد زیرا این خودروساز آمریکایی قبلاً تائید کرده بود آینده ی این خودرو به گفت وگوهای اتحادیه ی کارگری و عقد قرارداد جدید با جنرال موتورز بستگی دارد. برنامه ی کنونی این خودروساز نشان می دهد که کارخانه ی دیترویت باید با آغاز سال ۲۰۲۰ تعطیل شود که همین امر باعث خداحافظی CT۶ و شورولت ایمپالا با خط تولید می شود.

تخفیف 4 هزار دلاری برای کادیلاک CT6 2019
همرسانی نوشتار: