رؤیت فولکس واگن ویلوران مختص بازار چین

  1. سه شنبه ۲ مهر ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
رؤیت فولکس‌واگن ویلوران مختص بازار چین
به گزارش فرانگر

چند تصویر از مینی ون فولکس واگن ویلوران جدید منتشر شده است.

این خودرو که به طور انحصاری توسط جوینت ونچر سایک فولکس واگن در کشور چین عرضه خواهد شد یکی از بزرگ ترین و جادارترین خودروهای کنونی فولکس می باشد. گفته شده زیرساخت ویلوران جدید پلتفرم MQB گروه فولکس واگن است. احتمالاً این محصول جدید کمی طویل تر از شاسی بلند اطلس خواهد بود.

البته تشخیص ریشه های این خودرو کمی سخت است اما برخی افراد می گویند ویلوران نسخه ی تولیدی کانسپت SMV است که اوایل سال جاری رونمایی شده بود. البته ویلوران کاملاً ظاهر متفاوتی نسبت به کانسپت یاد شده داشته است. شایان ذکر است کانسپت SMV توسط جوینت ونچر فاو فولکس واگن معرفی شده بود.

vw-smv-concept

صرف نظر از ریشه ی این خودرو باید گفت نمای عقب این مینی ون نشان دهنده ی نشان بزرگ و کرومی ویلوران است که درست زیر لوگوی فولکس واگن جا خوش کرده است. در سمت چپ درب پشتی نیز نوشته های چینی به چشم می خورد درحالی که در بخش راست نشان ۳۸۰ TSI نصب شده است. همچنین چراغ های عقب تیز با نوار کرومی به هم متصل شده اند. با قدم زدن در اطراف خودرو می توان عناصر کرومی را در بخش پایینی سپر جلو دید.

رؤیت فولکس واگن ویلوران مختص بازار چین

اتو تایمز نیوز می گوید نشان ۳۸۰ TSI یاد شده به پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۲۰ اسب بخار اشاره دارد. همچنین ادعا شده تولید این خودرو قبلاً آغاز شده اما خب فولکس واگن هنوز تولید رسمی آن را اعلام نکرده است.

رؤیت فولکس واگن ویلوران مختص بازار چین

انتظار می رود فولکس واگن ویلوران جدید تا پیش از پایان سال جاری میلادی عرضه شود و قیمت پایه ی ۴۲۳۰۳ دلاری برای بازار چین داشته باشد.
همرسانی نوشتار: