دوپینگ مرسدس-ای ام جی GLE ۶۳ S توسط جی پاور

  1. دوشنبه ۱ مهر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
دوپینگ مرسدس-ای‌ام‌جی GLE 63 S توسط جی پاور
به گزارش فرانگر

درست همانند رقبای قدرتمند خود یعنی ب ام و X۶ و آئودی Q۸، نسخه ی پرچم دار مرسدس بنز GLE کوپه با پسوند AMG GLE ۶۳ S شناخته می شود یک جانور تمام عیار است. قلب آهنین ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری توئین توربوی این قدبلند خمیده قدرت ۵۸۵ اسب بخاری و گشتاور ۷۶۰ نیوتون متری دارد.

ما فکر می کنیم که هیچ کسی درباره ی پرفورمنس این خودرو شکایتی نخواهد داشت اما همیشه افرادی هستند که خواهان چیز بهتر و قوی تری هستند. اینجاست که تیونری همچون جی پاور وارد میدان شده و به لطف استفاده از توربوشارژرهای جدید، سیستم اگزوز متفاوت، نرم افزار به روزتر و دیگر قطعات خاص قدرت ۸۰۰ اسبی و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتون متری را از دل این هیولا بیرون می کشد.

متأسفانه جی پاور اشاره ای به شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودروی تیون شده نداشته اما مدل استوک شتاب ۴.۲ ثانیه ای دارد. حداکثر سرعت GLE ۶۳ S جی پاور حذف شده و قطعاً این خودرو می تواند از حداکثر سرعت ۲۸۰ کیلومتر در ساعت مدل کارخانه ای مجهز به پکیج سفارشی AMG Driver فراتر رود.

دوپینگ مرسدس-ای ام جی GLE 63 S توسط جی پاور

این شرکت همچنین از نوارهای مسابقه ای روی بدنه، لوگوی خود و برخی موارد دیگر همچون پوشش پیشرانه و رینگ های جدید استفاده کرده است. رینگ های هوریکان RR line این شرکت طرح ۵ پره دوبل با ظاهر مونوکروم مشکی را داشته و ۲۳ اینچی هستند.

دوپینگ مرسدس-ای ام جی GLE 63 S توسط جی پاور

ارتقای مرسدس-ای ام جی GLE ۶۳ S کوپه ارزان نخواهد بود زیرا قیمت آپگرید پیشرانه ۱۹۱۳۰ یورو اعلام شده است. سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ قیمت ۴۶۰۰ یورویی داشته و البته برای برخی موارد همچون پوشش چرم کابین و طرح های متفاوت فرمان نیز باید هزینه های جداگانه ای بپردازید.

دوپینگ مرسدس-ای ام جی GLE 63 S توسط جی پاور

دوپینگ مرسدس-ای ام جی GLE 63 S توسط جی پاور
همرسانی نوشتار: