رندر جذاب از نیسان جوک نیسمو

  1. یکشنبه ۳۱ شهریور ۹۸ ساعت ۱۶:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
Nissan Juke Nismo RS 2015
به گزارش فرانگر

اه بازهم نیسان جوک! فرقی نمی کند که جوک را دوست داشته باشید یا کاملاً از آن بدتان بیاید چراکه همگان به این نکته معترف هستند که نیسان محصول متفاوتی را تولید کرده است. این کلاس بسیار رقابتی کراس اوورهای کامپکت جوک قطعاً بنا به دلایلی خوب یا بد از رقبا متمایز شده است. وضعیت تمایز این خودرو در آمریکا بد بوده چراکه نیسان از سال ۲۰۱۸ آن را عرضه نکرده است؛ اما در اروپا وضعیت فرق کرده و جوک فروش بالایی داشته است. حالا هم که نسل دوم آن با طراحی مدرن اما همچنان خاص معرفی شده است.


تا به اینجا که بازخورد کلی عموم به این خودرو بهتر بوده و از نظر ما راه های دیگری هم برای بهبود این خودرو وجود دارد. ذهن ما سریعاً به سمت نسخه ی نیسمو رفته که فروشگاه خانگی نیسان برای اسپورت تر کردن خودروهایی همچون 370Z یا GT-R می باشد. بجای اینکه منتظر حرکتی جدید از نیسان باشیم خودمان دست به کار شده و رندری جدید و جذاب از جوک نیسمو را طراحی کرده است.

موضوع جالب اینکه نیسان قبلاً برخی ویژگی های اسپورت را به جوک تزریق کرده بنابراین تمرکز اصلی ما روی نمای جلوی این کراس اوور بوده است. در این بخش می توانیم ورودی های هوای کناری و لامپ های بزرگ تر را به همراه اسپویلر قرمز رنگ کوچک تشخیص دهیم. همچنین گلگیرها نیز کمی تغییر کرده و جا برای ورودی های هوا باز شده است. در بخش جانبی هم آینه های مشکی و تریم قرمز جلب توجه می کنند. جوک قبلاً از سقف شناور با رنگ مشکی در ستون ها هم بهره برده اما ما همین رنگ را تا کاپوت هم گسترش داده ایم تا تأثیر بهتری داشته باشند. نهایتاً باید به رینگ های جذاب هم اشاره کنیم.

Nissan Juke Nismo RS rendering

آیا این رندر به خوبی توانسته جذابیت جوک را افزایش دهد؟ خوب اتواکسپرس رندرهای دیگری از این خودرو را به تصویر کشیده است. نظر خود درباره ی این رندرهای دیجیتالی را با ما در میان بگذارید.

رندر جذاب از نیسان جوک نیسمو

رندر جذاب از نیسان جوک نیسمو

رندر جذاب از نیسان جوک نیسمو

رندر جذاب از نیسان جوک نیسمو
همرسانی نوشتار: