قیمت و مشخصات اینفینیتی Q۵۰ مدل ۲۰۲۰

  1. شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۰۱ (۴ سال،۷ ماه قبل)
قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020
به گزارش فرانگر

اینفینیتی Q۵۰ مدت نسبتاً زیادی است که در بازار حضور داشته اما این خودروساز به روزرسانی هایی را برای مدل سال ۲۰۲۰ این خودرو در نظر گرفته است.

خبر مهم اینکه پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو که قدرت ۲۰۸ اسبی و گشتاور ۳۴۹ نیوتون متری دارد دیگر ارائه نمی شود. اینفینیتی به منظور پر کردن جای خالی این پیشرانه اقدام به معرفی مدل پایه ی جدیدی با نام Q۵۰ ۳.۰t Pure کرده که قیمت پایه ی آن برابر با ۳۶۴۰۰ دلار می باشد. به این ترتیب بهای این خودرو ۷۵۰ دلار نسبت به مدل پایه ی Q۵۰ ۲.۰t Pure سال پیش افزایش یافته است.

اگرچه ما همیشه از افزایش قیمت خودروها متنفریم اما افزایش قیمت این خودرو چیز بدی نیست زیرا مدل یاد شده به صورت استاندارد با پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو که قدرت ۳۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری دارد عرضه می شود. همچنین مدل پایه ی Q۵۰ ۳.۰t Pure ارزان تر از مدل قبلی مجهز به همین پیشرانه یعنی Q۵۰ ۳.۰t Luxe با بهای ۳۸۴۰۰ دلاری است.

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020

البته تجهیزات مدل Q۵۰ ۳.۰t Pure نسبت به مدل های فول کمتر است. با این وجود شاهد مواردی همچون چراغ های جلوی LED، سیستم اگزوز دوبل و رینگ های ۱۷ اینچی هستیم. از دیگر موارد برجسته ی این مدل جدید می توان به صندلی های برقی جلو با تنظیم در ۸ جهت، پوشش چرم، تریم مشکی و سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه ای اشاره کرد.

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020

متأسفانه اینفینیتی پکیجی را برای مدل پایه در نظر نگرفته و مشتریان حتی نمی توانند رنگ بدنه ی سفارشی را انتخاب کنند. به این ترتیب مشتریان تنها از بین ۴ رنگ مشکی، گرافیت، پلاتینیم و سفید می توانند یکی را انتخاب کنند. البته مدل پایه ی جدید را می توان با سیستم چهار چرخ محرک سفارشی همراه نمود.

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020

جدای از مدل پایه ی جدید، تمامی مدل های Q۵۰ دارای سیستم اطلاعات سرگرمی جدید این خودروساز هستند که دارای صفحه نمایش ۸ اینچی در بالا و صفحه نمایش ۷ اینچی در پایین می باشد. این سیستم با اندروید اتو و اپل کارپلی همراه بوده و از سیری و دستورات صوتی گوگل پشتیبانی می کند.

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020

به روزرسانی دیگر این خودرو کاملاً محدود بوده و رانندگان دو پورت USB جدید را خواهند دید. یک پورت از نوع تایپ A و دیگری از نوع تایپ C می باشد.

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020

قیمت و مشخصات اینفینیتی Q50 مدل 2020
همرسانی نوشتار: