دومین محصول بوگاتی در راه است

  1. جمعه ۲۹ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
دومین محصول بوگاتی در راه است
به گزارش فرانگر

پس از تبدیل شدن به خودروسازی که برای اولین بار از سد سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت عبور کرد، بوگاتی حالا آمادهٔ اضافه کردن خودروی دوم به سبد محصولات خود است. رئیس این شرکت، «استفان وینکلمن» در مصاحبه ای با بلومبرگ رسماً اعلام کرده است که محصول جدید بوگاتی در راه است. به گفتهٔ وینکلمن، این محصول می تواند یک خودروی چهارنفره با مقداری توانایی آفرود باشد که این اساساً توصیفی از یک شاسی بلند است. بوگاتی اما برای توسعهٔ این پروژهٔ جدید در جستجوی بودجه است.

با توجه به اینکه پورشه از سفتهٔ آلمان که Schuldschein نامیده می شود (یک ابزار سنتی برای بدهی در آلمان با سررسید معمول بین ۲ تا ۱۰ سال) استفاده کرد تا مقداری از بودجهٔ لازم برای توسعهٔ تایکان را تأمین کند، بوگاتی هم به دنبال راه های مشابهی برای تأمین بودجهٔ موردنیاز خود است. البته تقاضا برای هایپرکارهای رده بالا همیشه زیاد است و بوگاتی از این موضوع بهرهٔ زیادی برده است زیرا به گفتهٔ وینکلمن، تقریباً تمامی ۳۰ دستگاهی که از شیرون سوپراسپرت ساخته خواهد شد هم اکنون فروخته شده اند. پیش ازاین نیز هر ۱۰ دستگاه از مدل ویژهٔ چنتودیچی ۸ میلیون دلاری حتی پیش از رونمایی به فروش رفتند.

دومین محصول بوگاتی در راه است

از سوی دیگر، وینکلمن معتقد است قوای محرکهٔ الکتریکی هنوز برای هایپرکاری مثل شیرون کارکرد مناسبی ندارند زیرا این خودروها همچنان به قدرت شلیکی پیشرانه های درون سوز نیاز دارند. به عقیدهٔ وی، در حال حاضر یک ترکیب هیبریدی گزینهٔ مناسب تری است و هنوز زمان زیادی برای موتورهای درون سوز باقیمانده است.
همرسانی نوشتار: