مرسدس بنز S کلاس W۲۲۱ با طعم لورینسر!

  1. پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
مرسدس بنز S کلاس W221 با طعم لورینسر!
به گزارش فرانگر

با فروش بیش از ۵۰۰ هزار دستگاهی در مدت کمتر از ۸ سال، نسل W۲۲۱ مرسدس بنز S کلاس یکی از پرفروش ترین نسل های این سدان لوکس و پرچم دار بوده است. با تردد بسیاری از مدل های این نسل در خیابان ها، لورینسر امید دارد توجه برخی مالکان را به کیت تیونینگ خود جلب کند.

این تیونر با دریافت ۱۰۸۴ یورو در آلمان باعث قوی تر شدن مدل های S۲۵۰ CDI، S۳۲۰ CDI، S۳۵۰ بلوتک، S۳۵۰ CDI، S۴۲۰ CDI و S۵۰۰ CGI می شود.

اما مدل S۶۳ AMG داستان دیگری دارد چراکه قدرت و گشتاور ۵۵۴ اسبی و ۸۰۰ نیوتون متری آن در حالت استاندارد به ۶۰۴ اسب بخار و ۹۵۰ نیوتون متر می رسد. همچنین در حالت دیگر قدرت ۶۳۱ اسبی و گشتاور ۱۰۵۰ نیوتون متری حاصل می شود. این کیت هم با بهای ۱۲۵۲ یورو در دسترس است.

مرسدس بنز S کلاس W221 با طعم لورینسر!

جدای از قدرت بیشتر، لوریسنر کیت بدنه ی جدیدی را برای S کلاس قدیمی در نظر گرفته که شامل سپر جلوی جدید، رکاب های جانبی سفارشی و دیفیوزر عقب می باشد. این کیت هم ۴۷۶۵ یورو قیمت دارد؛ اما جلوپنجره ی کرومی، اسپویلر عقب لبه ای و سقف هم به ترتیب ۵۳۰، ۳۵۰ و ۳۷۵ یورو قیمت گذاری شده اند. نهایتاً باید به گلگیرهای جدید جلو با قیمت ۱۶۵۰ یورو هم اشاره کنیم.

مرسدس بنز S کلاس W221 با طعم لورینسر!

کیت کاهش ارتفاع سیستم تعلیق استاندارد یا بادی سفارشی نیز با قیمت ۴۰۰ یورو در دسترس بوده و تکمیل کننده ی تغییرات ظاهری این سدان لوکس نیز رینگ های افترمارکتی است که قیمت آغازین ۵۲۰ یورویی داشته و با طرح و ابعاد مختلفی تا حداکثر ۲۱ اینچ قابل سفارش خواهند بود.

مرسدس بنز S کلاس W221 با طعم لورینسر!

قطعا کیت تیونینگ لورینسر برای مرسدس S کلاس W۲۲۱ یکی از کیت های قابل توجه در سال های اخیر است؛ اما نظر شما درباره ی آن چیست؟ آیا ظاهر استاندارد خودرو را بیشتر ترجیح می دهید؟

مرسدس بنز S کلاس W221 با طعم لورینسر!
همرسانی نوشتار: