خداحافظی قریب الوقوع با ب ام و i۳ الکتریکی

  1. پنجشنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ساعت ۰۷:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
خداحافظی قریب‌الوقوع با ب‌ام‌و i3 الکتریکی
به گزارش فرانگر

شاید روزهای حضور محصولات الکتریکی کنونی ب ام و در بازار به شماره افتاده باشد زیرا پیتر نوتا مدیر بازاریابی این شرکت اظهار داشته باواریایی ها جانشین هاچبک تمام الکتریکی i۳ را تولید نخواهد کرد.

بنا به گفته ی نوتا، i۳ به آرامی از خط تولید کنار خواهد رفت زیرا ب ام و به دنبال تمرکز روی نسخه های تمام الکتریکی و پلاگین هیبریدی دیگر محصولات خود بوده و درعین حال سرمایه گذاری سنگینی را روی خودروهای تمام الکتریکی جدید انجام می دهد.

او در مصاحبه با فاینشنال تایمز گفته است:

خداحافظی قریب الوقوع با ب ام و i3 الکتریکی

برنامه ای متمرکز برای تولید جانشین i۳ وجود ندارد. ما هم اکنون در حال عادی تر کردن تکنولوژی الکتریکی هستیم.

ظاهراً هدف ب ام و تمرکز روی نسخه های پلاگین هیبریدی پرفروش ترین خودروهای خود است تا آن ها با استفاده از انرژی الکتریسیته تنها در شهر حرکت کنند و البته بتوانند فواصل طولانی را نیز پوشش دهند. این برند آلمانی در حال برنامه ریزی برای عرضه ی ۱۳ خودروی تمام الکتریکی تا سال ۲۰۲۳ می باشد.

خداحافظی قریب الوقوع با ب ام و i3 الکتریکی

خداحافظی قریب الوقوع با ب ام و i3 الکتریکی

خداحافظی قریب الوقوع با ب ام و i3 الکتریکی


ب ام و i3 از سال 2013 تاکنون در حال تولید بوده و به عنوان یک خودروی لوکس ساب کامپکت وارد بازار شده است. این خودرو همچنین عنوان اولین محصول بدون آلایندگی ب ام و را یدک کشیده و هدف اصلی اش نیز دریافت بازخورد مشتریان در مواجهه شدن با یک خودروی الکتریکی ای است که نه سدان بوده و نه کراس اوور.

این خودرو هم اکنون قیمت پایه ی ۴۴۴۵۰ دلاری در آمریکا داشته ولی اگر مدل مجهز به پیشرانه ی درون سوز ۲ سیلندر را سفارش دهید قیمت ۴۸۳۰۰ دلاری خواهد داشت. همچنین مدل های پرچم دار i۳s استاندارد و دوربردتر بهای ۴۷۶۵۰ و ۵۱۵۰۰ دلاری دارند.

ب ام و i3
همرسانی نوشتار: