استراتژی فروش فراری به کدامین سمت خواهد رفت؟!

  1. سه شنبه ۲۶ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۵ ماه قبل)
استراتژی فروش فراری به کدامین سمت خواهد رفت؟!
به گزارش فرانگر

فراری می گوید به منظور حفظ وضعیت انحصاری محصولات خود علاقه ای به افزایش تولید سالانه ی خود ندارد.

خبرنگار وب سایت درایو در رویداد رونمایی جهانی F۸ تریبوتو اسپایدر و ۸۱۲ GTS حضور داشت و در زمان رونمایی این دو خودرو، مدیر بازاریابی ارشد فراری آقای انریکو گالیرا اعلام کرد این شرکت همواره یک خودرو کمتر از تقاضای بازار تولید خواهد کرد.او گفته است:

فراری روی انحصاری بودن تمرکز داشته و گاهی اوقات این به معنی تشکیل لیست انتظار برای مشتریان است تا بتوانند به خودروی خود دست یابند. آن ها وقتی پشت فرمان خودروی خود بنشینند از آن لذت خواهند برد. فراری همیشه یک خودرو کمتر از تقاضای بازار تولید خواهد کرد. استراتژی فراری این است که بجای افزایش تولید محصولات کنونی، کلاس و محصولات جدیدی ارائه کند.

فراری سال جاری را کاملاً با محصولات جدید پشت سر گذاشته و در آغاز سال هم اعلام کرد که ۵ محصول جدید را تا پایان سال جاری میلادی رونمایی خواهد کرد. اولین این خودروها F۸ تریبوتو بود و پس از آن نیز شاهد هنرنمایی مدل های SF۹۰ استراداله، F۸ تریبوتو اسپایدر و ۸۱۲ GTS بودیم. تنها یک خودرو از میان این ۵ محصول جدید باقی مانده که آن هم تا چند ماه آینده پدیدار خواهد شد.

استراتژی فروش فراری به کدامین سمت خواهد رفت؟!

اما پنجمین خودرو چه می تواند باشد؟ انتظار نمی رود اولین شاسی بلند تاریخ فراری تا چند سال آینده عرضه شود و این خودروساز ایتالیایی هم قبلاً اعلام کرده در حال کار روی پلتفرم ۶ سیلندر جدید است بنابراین احتمال دارد پنجمین خودرو از همین معماری استفاده کند هرچند فعلاً اطلاعات بیشتری در دست نیست و باید منتظر هفته های آینده باشیم…

استراتژی فروش فراری به کدامین سمت خواهد رفت؟!
همرسانی نوشتار: