عرضهٔ شورلت تریل بلیزر در چین با قیمت زیر ۲۰ هزار دلار

  1. یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
عرضهٔ شورلت تریل‌بلیزر در چین با قیمت زیر 20 هزار دلار
به گزارش فرانگر

شورلت کراس اوور جدید تریل بلیزر را در ماه آوریل در نمایشگاه شانگهای رونمایی کرد و حالا آن را رسماً در بازار چین عرضه کرده است. این خودرو پلت فرم و ساختار فنی مشترکی با کراس اوور ترَکر دارد اما در جایگاهی بالاتر از آن قرار می گیرد. تریل بلیزر که با مدل ۲۰۲۱ راهی بازار ایالات متحده هم خواهد شد، مانند سایر محصولات شورلت، در چین در دو نسخهٔ Redline و RS عرضه می شود که در ظاهر و داخل تفاوت هایی باهم دارند. به گفتهٔ شورلت، نسخهٔ ردلاین تصویر اسپرت گران قیمت و شیکی را ارائه می کند درحالی که نسخهٔ RS شخصیت قدرتمندتری دارد.

تریل بلیزر که با الهام از بلیزر طراحی شده است، نمای مدرن و اسپرتی دارد که ازجملهٔ ویژگی های برجستهٔ آن می توان به طرح سقف شناور، چراغ های جلوی الهام گرفته از کامارو، جلوپنجرهٔ اسپرت دوگانه و شکل جسورانهٔ کاپوت اشاره کرد. ویژگی مهم دیگر این خودرو اما کاربردی بودن آن است زیرا در کابین از ۲۶ محفظهٔ اشیاء برخوردار است و در صورت خواباندن صندلی های عقب نیز تا ۱۳۷۵ لیتر فضای بار را ارائه می کند. شورلت این کراس اوور کامپکت را به سیستم اطلاعاتی-سرگرمی جدید MyLink+ خود هم مجهز کرده که از اپل کارپلی و بایدو کارلایف، پورت USB و کارت SD، اطلاعات ترافیک و آب وهوا، بلوتوث و ناوبری برخوردار است.

عرضهٔ شورلت تریل بلیزر در چین با قیمت زیر 20 هزار دلار

برای تریل بلیزر یک پیشرانهٔ ۱.۳ لیتری سه سیلندر توربو در نظر گرفته شده که از نسل هشتم موتورهای اکوتک جنرال موتورز است. این موتور که برای ترَکر هم ارائه می شود، ۱۶۴ اسب بخار قدرت و ۲۴۰ نیوتن گشتاور دارد و در تریل بلیزر هم نیروی آن مثل ترَکر به صورت استاندارد توسط یک گیربکس CVT انتقال پیدا می کند با این تفاوت که در اینجا امکان سفارش یک گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک هم وجود دارد اما برای انتقال نیرو در ترَکر فقط همان گیربکس CVT در نظر گرفته شده است؛ اما علاوه بر گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک، برای تریل بلیزر سامانهٔ چهارچرخ محرک هم قابل سفارش است که می توان آن را به صورت دستی با یک سوئیچ ظرف ۰.۲ ثانیه فعال کرد.

عرضهٔ شورلت تریل بلیزر در چین با قیمت زیر 20 هزار دلار

تریل بلیزر با گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک و سامانهٔ چهارچرخ محرک ظرف ۹.۳ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد و به طور متوسط در هر صد کیلومتر ۶.۷ لیتر بنزین مصرف می کند. نسخهٔ دیفرانسیل جلو با گیربکس CVT اما کمی سریع تر و کم مصرف تر است زیرا ظرف ۹.۱ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد و برای پیمودن هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی به ۵.۹ لیتر بنزین نیاز دارد. تریل بلیزر با قیمتی از ۱۳۹,۹۰۰ یوآن (۱۹,۶۵۰ دلار) تا ۱۷۹,۹۰۰ یوآن (۲۵,۲۷۵ دلار) در بازار چین عرضه می شود اما هنوز معلوم نیست در ایالات متحده هم با همین موتور ۱.۳ لیتری سه سیلندر عرضه خواهد شد یا یک پیشرانهٔ قوی تر چهار سیلندر برای آن در نظر گرفته می شود.

عرضهٔ شورلت تریل بلیزر در چین با قیمت زیر 20 هزار دلار

عرضهٔ شورلت تریل بلیزر در چین با قیمت زیر 20 هزار دلار
همرسانی نوشتار: