جی ام سی کراس اوور فول سایز می سازد؟!

  1. یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۵:۳۵ (۴ سال،۷ ماه قبل)
جی‌ام‌سی کراس اوور فول سایز می‌سازد؟!
به گزارش فرانگر

زمانی که جی ام سی اقدام به بهبود قابل توجه آکادیا در سال ۲۰۱۷ کرد یک کاهش ابعاد غیرمنتظره رخ داد و این کراس اوور از نظر ابعاد بدنه پسرفت کرد. دومین نسل آکادیا از کراس اووری فول سایز به یک کراس اوور میان سایز تبدیل شد و فاصله ای بین مدل های آکادیا و یوکان به وجود آمد.

اما اکنون گفته می شود که جی ام سی برای پر کردن فاصله ای که با معرفی نسل دوم آکادیا به وجود آمده در فکر تولید یک مدل فول سایز است.

بنا به گفته ی منابع نزدیک به GM Authority، کراس اوور فول سایز و سه ردیفه ی این شرکت یک پله بالاتر از آکادیا و پایین تر از یوکان قرار خواهد گرفت.

اینکه آمریکایی ها علاقه ی زیادی به شاسی بلندها و کراس اوورها دارند بر کسی پوشیده نیست و به همین خاطر است که شاهد افزایش فروش قابل توجهی در این کلاس خودرویی هستیم. پر کردن فاصله ی بین آکادیا و یوکان یک حرکت هوشمندانه خواهد بود زیرا خریداران این برند می توانند گزینه های بیشتری داشته باشند. همچنین افرادی که به خاطر کوچک تر شدن آکادیا نخواستند نسل جدید این خودرو را بخرند خواهند توانست گزینه ای بزرگ تر را انتخاب کنند.

جی ام سی کراس اوور فول سایز می سازد؟!

کلاس کراس اوورهای فول سایز در چند سال اخیر با رشد مواجه بوده است. سوبارو اقدام به تولید ایسنت کرده و کیا و هیوندای هم با مدل های تلوراید و پالیسید وارد میدان شده اند. این دو خودروی آسیایی با عنوان کراس اوورهای میان سایز بازاریابی شده اند اما ابعاد بدنه ی آن ها باعث می شود که در کلاسی بالاتر قرار گیرند.

جی ام سی کراس اوور فول سایز می سازد؟!

اگر خبرهای مربوط به تولید کراس اوور فول سایز توسط جی ام سی درست باشد بنابراین شاهد جذاب شدن رقابت در این کلاس خواهیم بود. از آنجایی که خودروسازان فروش بالایی را در این کلاس تجربه می کنند بنابراین می توانیم انتظار رقابت سنگینی را داشته باشیم که قطعاً به نفع مشتریان است.

جی ام سی کراس اوور فول سایز می سازد؟!
همرسانی نوشتار: