مرسدس بنز S کلاس جدید، طلایه دار صنعت خودرو…

  1. یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
مرسدس بنز S کلاس جدید، طلایه‌دار صنعت خودرو…
به گزارش فرانگر

مرسدس S کلاس با هر تعریفی یک پرچم دار است. این خودرو چند دهه است که از نظر سطح مهندسی و اشرافیت در بالاترین سطح محصولات دایملر قرار داشته و بنابراین طبیعی است که نسل جدید این خودرو از هر نظری یک سر و گردن بالاتر از سایر خودروها قرار گیرد. قرار است نسل جدید این سدان لوکس در سال ۲۰۲۰ معرفی شود اما ب ام و با کانسپت ویژن EQS پیش نمایشی از این خودرو در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ داشته است.

اولا کالنیوس رئیس دایملر در همین نمایشگاه فرانکفورت به صورت مختصر درباره ی نسل بعدی S کلاس سخن گفته است. او گفته که S کلاس جدید طلایه دار صنعت خودرو خواهد بود. کالنیوس در اظهارنظری جالب گفته که S کلاس دلیل بیدار شدن از خواب افرادی است که برای مرسدس بنز کار می کنند. این لوکس ساز آلمانی برای رسیدن به اهداف خود می خواهد نسل جدید S کلاس اولین خودروی تولیدی با سیستم خودران سطح ۳ باشد.

بنا به گفته ی مارکوس شافر، عضو هیئت مدیره و مسئول بخش تحقیق و توسعه ی مرسدس، نسل جدید این سدان پرچم دار فاقد قوای محرکه ی تمام الکتریکی خواهد بود زیرا این نقش به EQS محول شده است. اطلاعات بیشتر درباره ی این خودرو طی ماه های آینده منتشر خواهد شد. مدیر مرسدس گفته است:

مرسدس بنز S کلاس جدید، طلایه دار صنعت خودرو…

هدف ما برای S کلاس ترسیم مرزهای بسیار بالا و در بخش انتهایی محصولات ما از هر نظر است بنابراین هدف گذاری ما به شدت سطح بالاست.

برگزاری نمایشگاه فرانکفورت و سیل خودروهای جدید رونمایی شده در این رویداد مهم باعث شد نتوانیم زودتر جدیدترین تصاویر جاسوسی جدید S کلاس ۲۰۲۰ را منتشر کنیم. این پروتوتایپ که در آلمان رؤیت شده دارای دستگیره های درب پاپ آپ می باشد. ظاهراً نسل جدید این خودرو به صورت LWB عرضه خواهد شد و شاید خبری از مدل های کوپه و کانورتیبل نباشد زیرا نسل بعدی SL و AMG GT می توانند جایگزین این مدل ها باشند.

مرسدس بنز S کلاس جدید، طلایه دار صنعت خودرو…

تصویر جاسوسی از کابین کلاس اس جدید
همرسانی نوشتار: