در نوربرگ رینگ نیکو روزبرگ پشت تسلا مدل S می نشیند

  1. دوشنبه ۱۸ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۲۶ (۴ سال،۷ ماه قبل)
در نوربرگ‌رینگ نیکو روزبرگ پشت تسلا مدل S می‌نشیند
به گزارش فرانگر

هفتهٔ گذشته ایلان ماسک توئیت کرد که تسلا مدل S را به نوربرگ رینگ می برد. به احتمال زیاد هدف ماسک از این کار پاسخ دادن به چالش پورشه است که به تازگی با سدان تمام الکتریکی تایکان در جهنم سبز رکوردی را به ثبت رساند. حال نیکو روزبرگ، رانندهٔ بازنشستهٔ فرمول یک پیشنهاد داده است که تایم زنی در نوربرگ رینگ با مدل S را او انجام دهد. ماسک نیز به سرعت این پیشنهاد را قبول کرده و توئیت زده است:

با تشکر از پیشنهاد شما، قطعاً این عالی خواهد بود

روزبرگ در ادامه پرسیده است که آیا ماسک این هفته در نمایشگاه فرانکفورت حضور خواهد داشت ولی ماسک هنوز به این سؤال پاسخ نداده است. البته اینکه آیا این دو قبلاً از طریق پیام های مستقیم باهم صحبت کرده اند یا نه را ما نمی دانیم. درهرحال بر کسی پوشیده نیست که روزبرگ خودروهای سبز را تحسین می کند زیرا وی در مسابقات فرمول E سرمایه گذاری کرده است و شیوهٔ زندگی شخصی او نیز به ترویج آینده ای پایدار اشاره دارد؛ بنابراین تعجبی ندارد که روزبرگ علاقه مند به همکاری با ماسک برای تایم زنی با مدل S باشد.

در نوربرگ رینگ نیکو روزبرگ پشت تسلا مدل S می نشیند

اما دراین بین مشکلی وجود دارد. اخیراً «رود اند ترک» گزارشی منتشر کرده که نشان می دهد تسلا تاکنون با مقامات نوربرگ رینگ برای رزرو زمانی اختصاصی در این پیست اطلاع نداده است؛ اما سخنگوی تسلا در پاسخ به این گزارش گفته است که این شرکت هفتهٔ آینده در انجمن آزمایش Industry Pool نوربرگ رینگ حضور خواهد داشت و این حضور توسط نوربرگ رینگ تأیید شده است. Industry Pool جایی است که خودروسازان و قطعه سازان می توانند آزادانه خودروهای خود را آزمایش کنند اما ثبت لپ تایم در این رویداد ممنوع است.
همرسانی نوشتار: