هدیه 35 هزارتومانی رئیس سابق صدا و سیما خبر ساز شد + عکس

سید عزت اللّه ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق سازمان صداوسیما، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از دیدار خود با پرویز فتاح رئیس جدید بنیاد مستضعفان پرداخت و بخشی از جزئیات این دیدار صمیمانه را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

  1. یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۲۳:۴۵ (۹ ماه،۴ هفته قبل)
هدیه ۳۵ هزارتومانی ضرغامی به رئیس بنیاد +عکس
به گزارش فرانگر

عزت الله ضرغامی در این پست با انتشار تصویری از خود نوشت:

«هدیه ۳۵ هزار تومانی
هفته گذشته، ناهار میهمان آقای فتاح بودم و چند ساعتی در مورد بنیاد با هم صحبت کردیم. در مسیر، برای او هدیه خریدم. یک چراغ آویز روشنایی که چراغ قوه هم هست و قابل شارژ!
پست های قبلی ام در مورد هدیه را به او یادآوری کردم که چگونه مسئولین کتاب های نفیس چند میلیونی را به هم هدیه می دهند و هیچ کاربردی هم ندارد.
هدیه ۳۵ هزار تومانی برای رئیس یکی از بزرگ ترین بنگاه های اقتصادی، که خیلی هم مورد استقبال قرار گرفت می تواند یک الگو باشد.
پی نوشت
بنیاد مستضعفان باید هم خلق ثروت کند و هم در جهت محرومیت زدایی، بر اساس چارچوب های ابلاغی رهبری اقدام کند.
آقای فتاح گفت که سیاست بنیاد برخلاف کمیته امداد که رفع فقر از افراد است، مبتنی بر محرومیت زدایی و توانمندسازی مستضعفان است.
رهبری معظم از او انتظار تحول دارد و قرار است مردم از طریق بورس، در فعالیت های اقتصادی بنیاد مشارکت سازنده کنند. ظاهراً استقبال مردم از واگذاری ۱۰% سهام جنرال مکانیک بسیار بالا و موفق بوده است.
از رؤسای قبلی بنیاد به نیکی یاد می کند و معتقد است که آجر های این دیوار را دیگران چیده اند و او هم باید آن را بالاتر ببرد. این خیلی خوب است. تقریباً بین مدیران ما کیمیاست!»