رندر پورشه تایکان GT۲، بازتعریف عبارت “پرفورمنسِ سبز”

  1. یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
رندر پورشه تایکان GT2، بازتعریف عبارت “پرفورمنسِ سبز”
به گزارش فرانگر

پورشه تایکان اولین خودروی تمام الکتریکی این خودروساز بوده و به جز قیمت پایه ی ۱۵۰ هزار دلاری، بازخوردهای دریافتی از آن غالباً مثبت بوده است. البته یکی از جنبه های حاشیه ساز این خودرو استفاده از واژه ی توربو در دو نسخه ی قدرتمند تایکان بوده که همان گونه که می دانید این کار تنها برای تمایز تریم های قوی تر محصولات پورشه صورت می پذیرد.

با در نظر گرفتن همین موضوع ما درباره ی نسخه های احتمالی آتی از تایکان گمانه زنی کرده ایم. یکی از ترسناک ترین محصولات پورشه مدل ۹۱۱ GT۲ است و رندری که مشاهده می کنید نیز با همین پیش زمینه درباره ی تایکان تهیه شده است. باید به این نکته اشاره شود که ما خبر رسمی درباره ی تولید چنین نسخه ای از تایکان نشنیده ایم و بنابراین هر آنچه که گفته می شود تنها در حد گمانه زنی است.

رازهای زیادی درباره ی تایکان GT۲ احتمالی وجود ندارد. در بخش جلو شاهد الهام پذیری از ۹۱۱ GT۲ هستیم که یکی از آن ها وجود ورودی های هوا برای پیشرانه ای است که اصلاً وجود ندارد! البته این ورودی های هوا می توانند هوای خنک بیشتری را برای پیشرانه های الکتریکی و باتری ها به ارمغان بیاورند. واضح است که در زمان رانندگی پرفورمنس این بخش ها داغ خواهند شد و نیازمند هوای خنک خواهند بود. از طرف دیگر اگر تایکان GT۲ تولید شود باید با انتظارات ما از این دست خودروها همخوانی داشته باشد.

رندر پورشه تایکان GT2، بازتعریف عبارت “پرفورمنسِ سبز”

کم کردن گرما تنها آپگرید تایکان GT۲ نیست. این خودرو از یک بال بزرگ قابل تنظیم در عقب بهره برده و رینگ های آن نیز کاملاً جدید هستند. ارتفاع این خودرو نیز ظاهراً کمی کمتر از تایکان توربو است. رنگ سبز بدنه نیز کاملاً نشان دهنده ی یک GT۲ خاص پورشه است.

porsche-taycan-gt2-rendering

رندری که طراحی شده از ویژگی های کامل محصولات GT۲ پورشه سود برده و بنابراین می تواند پیش نمایشی دقیق از یک خودروی احتمالی باشد. امیدواریم که پورشه در آینده به تولید چنین نسخه ای از تایکان هم فکر کند.

taycan-gt2
همرسانی نوشتار: