پیوستن مدیر طراحی اسبق اینفینیتی به کیا

  1. یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
پیوستن مدیر طراحی اسبق اینفینیتی به کیا
به گزارش فرانگر

کریم حبیب با ترک کمپانی به شرکت کیا پیوست. او که مدیر طراحی اسبق بازوی لوکس نیسان بوده هم اکنون به عنوان معاون ارشد و مدیر مرکز طراحی کیا انجام وظیفه خواهد کرد. مرکز طراحی این خودروساز کره ای در نامیانگ کره جنوبی قرار دارد.

حبیب که بیش از دو دهه سابقه در پیشبرد پروژه های مهم در چندین لوکس ساز جهان دارد گزارش کارهای خود را به لوک دانکر ولکه که مدیر طراح ارشد گروه هیوندای موتور می باشد خواهد داد و این امر به تحقق استراتژی طراحی آینده ی محصولات کیا کمک خواهد کرد.

Luc Donckerwolke


کریم حبیب می گوید:
کیا در حال گسترش بوده و برندی جاه طلب برای رسیدن به راه الکتریکی سازی و حمل ونقل خلاقانه است. من می خواهم بخشی از این دگرگونی برای قوی تر کردن برند کیا در آینده ی صنعت خودرو هستیم، آینده ای که پر از فرصت ها و چالش ها خواهد بود. من با دانکر ولکه ای کار خواهم کرد که چندین سال است او را تحسین می کنم. گروه طراحی او نیز طراحی های واقعاً برجسته ای را خلق کرده است.

حبیب پیش از پیوستن به کیا مدیر طراحی اینفینیتی بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ بوده است. او در سال ۲۰۱۱ به سمت طراحی خارجی محصولات ب ام و گماشته شد و یک سال بعد نیز مدیر طراحی این شرکت شد. حبیب همچنین از سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ با دایملر نیز کار کرده است.

پیوستن مدیر طراحی اسبق اینفینیتی به کیا

این طراح ۴۹ ساله که در لبنان به دنیا آمده تحصیلات خود در رشته ی مهندسی فنی را در دانشگاه مک گیل کانادا به پایان رسانده است. همچنین او در رشته ی طراحی حمل ونقل نیز از کالج مرکز طراحی کالیفرنیا فارغ التحصیل شده است. او در طول دوران باسابقه ی خود در طراحی خودرو مسئول به ثمر رسیدن پروژه هایی همچون X۳، X۶، نسل قبلی سری ۷، سری ۶ گرن کوپه، کانسپت X۲، کانسپت CS، CSL هومیج، مرسدس بنز C کلاس، محصولات جدید اسمارت و… بوده است.

پیوستن مدیر طراحی اسبق اینفینیتی به کیا
همرسانی نوشتار: