افشای تصاویری از فیس لیفت نیسان پاترول

  1. جمعه ۱۵ شهریور ۹۸ ساعت ۱۰:۰۸ (۴ سال،۷ ماه قبل)
افشای تصاویری از فیس‌لیفت نیسان پاترول
به گزارش فرانگر

تصاویری از نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ نیسان پاترول تقریباً بدون پوشش های استتاری افشا شده است. این تصاویر که برای وب سایت CarScoops ارسال شده است، پاترول جدید را در خارج از نمایندگی نیسان در دبی نشان می دهد. همان طور که گفته شد این ماشین تقریباً عاری از هرگونه پوشش استتاری است و تنها جلوپنجرهٔ بازطراحی شدۀ آن با پوششی پنهان شده است. طبق این تصاویر، نمای جلویی پاترول جدید با مدل فعلی که در سال ۲۰۱۰ به بازار آمد بسیار متفاوت است.

نیسان برای این اس یووی فول سایز چراغ های جلوی جدید و متمایزی را طراحی کرده و دی لایت های تیزی هم درون آن ها کار شده است. علاوه بر این، ورودی های هوای عمودی هم در این قسمت به چشم می خورد که مستقیماً زیر چراغ ها جای گرفته و به تریم کرومی اطراف مه شکن ها ختم می شوند. در بخش عقبی خودرو اما حجم تغییرات بسیار کمتر بوده و اساساً همان شکل مدل قبلی دیده می شود. بااین حال چراغ های جدید و تریم کرومی مهم ترین اصلاحات این قسمت محسوب می شوند.

افشای تصاویری از فیس لیفت نیسان پاترول

داخل پاترول هم دستخوش تغییرات بزرگی شده است زیرا هرچند همچنان نمایشگری در بالای داشبورد سیستم اطلاعاتی-سرگرمی را ارائه می کند اما زیر آن نمایشگر دوم بزرگ تری قرار گرفته که احتمالاً قسمت های مختلف خودرو مثل تهویه مطبوع و بخاری را کنترل می کند. در کنسول مرکزی هم یک انتخاب گر دوار جایگزین دسته دنده شده است.

افشای تصاویری از فیس لیفت نیسان پاترول

به احتمال زیاد نیسان تغییری در پیشرانه های پاترول ایجاد نمی کند و همچنان همان پیشرانه های ۴ لیتری V۶ با ۲۷۵ اسب بخار قدرت و ۵.۶ لیتری V۸ با ۳۹۰ اسب بخار قدرت برای آن ارائه می شود. این اس یووی بزرگ مثل قبل در ایالات متحده هم با نام آرمادا و فقط با موتور V۸ عرضه خواهد شد. انتظار می رود پاترول جدید تا پیش از پایان سال جاری رسماً معرفی گردد.

افشای تصاویری از فیس لیفت نیسان پاترول
همرسانی نوشتار: