محصولات هیوندای را تست کرده و ۵۰ دلار هدیه بگیرید!

  1. چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸ ساعت ۰۸:۱۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
محصولات هیوندای را تست کرده و 50 دلار هدیه بگیرید!
به گزارش فرانگر

هیوندای شانس تست درایو یکی از محصولات خود در آمریکا را به خریداران بالقوه ارائه کرده و البته کارت هدیه ی ۵۰ دلاری را نیز به آن ها اعطا می کند.

پیشنهاد تست درایو ملی هیوندای به طور ساده نیازمند سر زدن به وب سایت این خودروساز در آمریکا و کلیک کردن روی بنر آبی رنگ صفحه اصلی است. پس از آن باید برخی جزئیات را پر کرده و نوع کارتی را که می خواهید هدیه ی ۵۰ دلاری هیوندای به آن واریز شود انتخاب نمایید.

البته یک نکته وجود دارد. شما با ثبت مشخصات خود باید قسمتی را تائید کنید که با آن تماس ها یا پیام های تبلیغاتی را دریافت خواهید کرد. این موضوع شاید کمی باعث آزار افراد شود اما خب هیچ چیزی در این دنیا به صورت رایگان عرضه نمی شود.

محصولات هیوندای را تست کرده و 50 دلار هدیه بگیرید!

به هرحال باید گفت ارائه ی جوایز مالی کوچک توسط خودروسازان یا نمایندگی های بزرگ در آمریکا چیز غیرعادی ای نیست. شرکت ها با این کار افراد را ترغیب به تست محصولات خود می کنند. حتی اگر درصد کوچکی از خریداران به این کار متقاعد شوند یک استراتژی برد-برد برای خودروساز شکل می گیرد.

محصولات هیوندای را تست کرده و 50 دلار هدیه بگیرید!

نگاهی به شبکه های اجتماعی نشان می دهد بسیاری از افراد به دنبال این جایزه بوده و به نمایندگی های هیوندای مراجعه کرده اند. حتی در برخی ایالت های آمریکا نیازی به تست درایو خودرو نبوده و افراد بدون آن هم توانسته اند ۵۰ دلار دریافت کنند. البته یکی از کارکنان نمایندگی های هیوندای می گوید اگر افراد وارد نمایندگی شده و فقط خواهان کارت هدیه باشند این کار انجام نمی شود.

محصولات هیوندای را تست کرده و 50 دلار هدیه بگیرید!
همرسانی نوشتار: