اشکودا اسکالا مونت کارلو ۲۰۲۰، نامی افسانه ای، ظاهری اسپورت!

  1. سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۲:۱۲ (۴ سال،۷ ماه قبل)
اشکودا اسکالا مونت‌کارلو 2020، نامی افسانه‌ای، ظاهری اسپورت!
به گزارش فرانگر

افرادی که با سیستم نام گذاری محصولات اشکودا آشنایی چندانی ندارند شاید با خود فکر کنند که محصول جدید اسکالا مونت کارلو یک هاچبک اسپورت و داغ است اما علیرغم ادای احترام این برند تاریخچه ی رالی خود، خبری از یک محصول سنت شکن و خاص نیست. البته اسکالا مونت کارلو به لطف عناصر اسپورت ظاهری خود از دیگر نسخه های استاندارد متمایز شده است.

تکمیل کننده ی رنگ قرمز بدنه عناصر مشکی براق روی آپرون جلو، جلوپنجره، رکاب های جانبی، اطراف پنجره ها، آینه های جانبی، دیفیوزر عقب و اسپویلر روی سقف می باشد. نوشته ی اسکالا روی درب پشتی و رینگ های ۱۷ اینچی استاندارد یا ۱۸ اینچی سفارشی نیز ظاهر مشکی رنگی دارند.

طراحی کابین این خودرو هم با رنگ قرمز کامل شده است. غربیلک فرمان، اهرم تعویض دنده و ترمزدستی از چرم پوشانده شده و روی سقف نیز پوشش مشکی بکار رفته است. نورپردازی LED کابین، ظاهر کرومی ورودی های هوا، نوشته های اسکالا روی رکاب های داخلی و کف پوش های مخصوص نیز جزو دیگر ویژگی های این خودرو می باشند. شیشه های تیره و سانروف پانورامیک هم توسط اشکودا در نظر گرفته شده اند.

اشکودا اسکالا مونت کارلو 2020، نامی افسانه ای، ظاهری اسپورت!

اولیور استفانی مدیر طراحی اشکودا می گوید:

اشکودا اسکالا مونت کارلو 2020، نامی افسانه ای، ظاهری اسپورت!

با معرفی نسخه ی جدید مونت کارلو ما تأکید زیادتری روی شخصیت اسپورت و دینامیک اشکودا اسکالا داریم. این خودرو دارای رینگ های آلیاژی بزرگ، عناصر اسپورت و نامی افسانه ای است که با موفقیت ما در رالی ارتباط دارد. این خودرو به طور ویژه برای جوان هایی طراحی شده که طرفدار تحرک بوده و سبک زندگی متمرکز روی طراحی دارند.

همانند دیگر نسخه های اسکالا، این خودرو با پیشرانه های متنوعی عرضه خواهد شد و اولین نسخه های آن از سه ماهه پایانی سال جاری میلادی به دست مشتریان خواهد رسید. شایان ذکر است رونمایی عمومی این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۹ خواهد بود.

اشکودا اسکالا مونت کارلو 2020، نامی افسانه ای، ظاهری اسپورت!

در همین رویداد خودرویی اشکودا کامیک مونت کارلو هم معرفی خواهد شد که اخبار آن را نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

اشکودا اسکالا مونت کارلو 2020، نامی افسانه ای، ظاهری اسپورت!
همرسانی نوشتار: