نگاه معنادار آیت الله جنتی به صحنه آشتی کنان شورای نگهبان + عکس

عضو حقوقدان شورای نگهبان با اشاره به گفتگوی آیت الله محمد یزدی وآیت الله صادق املی لاریجانی در جلسه شورای نگهبان و رفع سوتفاهم های به وجود آمده، تاکید کرد: شعله اختلافی که مبنای آن، شیطنت و غرض ورزی برخی افراد و نشر برخی شایعات در فضای مجازی بود، کور شد.

  1. پنجشنبه ۷ شهریور ۹۸ ساعت ۲۰:۰۵ (۴ سال،۷ ماه قبل)
دیدار آملی لاریجانی و یزدی در جلسه شورای نگهبان +عکس
به گزارش فرانگر

پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، «هادی طحان نظیف» عضو حقوقدان شورای نگهبان در پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: جلسه روز گذشته شورای نگهبان حال و هوای دیگری داشت. حضور آیت الله یزدی و آیت الله املی و گفتگوی آن ها با یکدیگر تصویر زیبای وحدت و همدلی را در چشم سایر اعضا نقش بست. تصویری که با حکمت و تدبیر آیت الله جنتی ایجاد شد و مقبولیت ایشان در میان بزرگان نظام عامل وحدت و ناامیدی دشمن شد. شعله اختلافی که مبنای آن، شیطنت و غرض ورزی برخی افراد و نشر برخی شایعات در فضای مجازی بود، کور شد.

وی ادامه داد: همین اتفاق نشان می دهد چقدر همه ما باید از توجه به شایعات پرهیز کرده و ان ها را از مجاری مطمئن و صحیح پیگیری نماییم و در مقابل انچه می شنویم، باید صبر و حلم و سعه صدر داشته باشیم. من که خودم سراپا خطا هستم در مقامی نیستم که میان این دو عالم بزرگوار که درس های زیادی از ان ها اموختم، قضاوت کنم، اما نیک می دانم که همه ما به مراقبت احتیاج داریم.

این عضو شورای نگهبان افزوده است: کسانی که همچون من از دور به چنین اتفاقاتی می نگرند نیز انصاف و مروت را نباید از نظر دور دارند و خدمات طولانی، مجاهدت ها، تلاش ها، مبارزه با فساد و مظاهر بی عدالتی توسط این دو عزیز را فراموش کنند. خداوند همه ما را از بی انصافی حفظ کند.