حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹

  1. پنجشنبه ۷ شهریور ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
حضور پرقدرت ب‌ام‌و در نمایشگاه فرانکفورت 2019
به گزارش فرانگر

ب ام و جزئیات مربوط به حضور خود در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ را اعلام کرد. این خودروساز آلمانی طیفی از محصولات جدید که یا برای اولین بار معرفی می شوند و یا اولین حضور عمومی در نمایشگاه های خودرویی را تجربه می کنند را روانه ی این آوردگاه خواهد کرد.

اولین خودروی این شرکت در فرانکفورت X۶ ۲۰۲۰ جدید خواهد بود که معرفی جهانی خود را جشن می گیرد. همچون همیشه باید گفت شاسی بلند کوپه و محبوب ب ام و بر پایه ی نسل جدید X۵ بنا شده و از طراحی تیزتر و گیراتری سود می برد. نمای عقب این خودرو از برادر کوچک تر یعنی X۴ الهام گرفته است.

نسل جدید X۶ یکی از اولین محصولات ب ام و با جلوپنجره ی نورانی است. قوای محرکه ی X۶ هم با X۵ مشترک بوده و نسخه ی پرچم دار X۶ M۵۰i از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۲۳ اسب بخار و گشتاور ۷۵۰ نیوتون متر استفاده می کند.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019

یکی از محصولات برجسته ی ب ام و در این رویداد خودرویی کانسپت الکتریکی شده ی M NEXT خواهد بود که به منظور نشان دادن آینده ی بخش M طراحی شده است. این خودروی اسپورت از قوای محرکه ی پلاگین هیبریدی استفاده کرده و قدرت ترکیبی ۵۹۲ اسبی، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019

سری ۸ گرن کوپه جدید به همراه مدل های M۸ کوپه و کانورتیبل هم حضور عمومی خود در فرانکفورت را گرامی خواهند داشت. مدل اولی در واقع نسخه ی چهار درب سری ۸ بوده و فاصله ی بین محوری آن ۲۰۱ میلی متر افزایش یافته که این امر فضای بیشتر برای سرنشینان عقب را به همراه داشته است.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019

همچنین M۸ کوپه و کانورتیبل نیز از همان پیشرانه ی M۵ استفاده کرده اند به این معنی که نیروگاه ۸ سیلندر توئین توربو آن ها قدرت ۵۹۲ اسب بخاری دارد. مدل کامپتیشن از قدرت ۶۱۷ اسبی سود برده و شتاب مدل کوپه برابر با ۳.۲ ثانیه می باشد.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019

بازدیدکنندگان از غرفه ی ب ام و شاهد خودنمایی سری ۳ تورینگ، X۱ فیس لیفت و نسل جدید سری ۱ هاچبک خواهند بود. ب ام و به کانسپت دیگری اشاره نداشته اما با توجه به اخبار اخیر می توان گفت این برند در حال برنامه ریزی برای پیش نمایش نسل جدید سری ۴ کوپه با یک کانسپت نزدیک به خط تولید می باشد.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019

احتمال معرفی ناگهانی و سورپرایز کننده ی نسل جدید M۳ هم وجود دارد اما چیزی دراین باره به گوش نرسیده است.

حضور پرقدرت ب ام و در نمایشگاه فرانکفورت 2019
همرسانی نوشتار: