تصویر نسل جدید لندروور دیفندر لو رفت!

  1. چهارشنبه ۶ شهریور ۹۸ ساعت ۰۹:۳۱ (۴ سال،۷ ماه قبل)
تصویر نسل جدید لندروور دیفندر لو رفت!
به گزارش فرانگر

در تصویری که به صورت آنلاین منتشر شده می توانیم طراحی ظاهری نسل جدید لندروور دیفندر ۲۰۲۰ را بدون هرگونه پوشش استتاری ببینیم.

ظاهراً این تصویر در زمان فیلم برداری جدیدترین قسمت از فیلم جیمز باند گرفته شده است. در این تصویر می توانیم دگرگونی اساسی طراحی بدنه ی نسل جدید این شاسی بلند نسبت به نسل قبل را ببینیم. واضح است که محصولات فعلی رنجروور روی طراحی دیفندر جدید تأثیر داشته اند.

در نمای جلو می توان چراغ های مربعی و جلوپنجره ی کوچک و افقی را به همراه ورودی های هوا تشخیص داد. اگرچه با توجه به این تصویر خیلی نمی توان روی جثه ی دیفندر ۲۰۲۰ نظر دارد اما نمای جلو قطعاً کم ارتفاع تر و نازک تر از نسل پیشین است اما شاید این تنها به خاطر زاویه ی تصویر باشد.

با نگاهی به سایر بخش ها شاهد آینه های جانبی جدید و خط سقف جعبه ای مشابه نسل پیشین خواهید بود. همچنین قوس های چرخ متفاوت و ارتفاع قابل توجه از سطح زمین دیده می شوند.

لندروور تاکنون تصاویر زیادی از این خودرو را در خلال تست های وسیع در سراسر دنیا منتشر کرده است. رونمایی رسمی دیفندر ۲۰۲۰ تا چند روز آینده و در نمایشگاه فرانکفورت صورت خواهد گرفت.

تصویر نسل جدید لندروور دیفندر لو رفت!

در خبرهای پیشین تائید شده که این خودرو با نسخه های ۹۰، ۱۱۰ و ۱۳۰ فروخته خواهد شد. دیفندر ۱۱۰ میان سایز اولین نسخه از نسل جدید است که وارد بازار خواهد شد. از جمله پیشرانه های این خودرو می توان به سه نیروگاه دیزلی شامل ۴ سیلندر ۲ لیتری ۱۹۷ اسبی، ۲ لیتری ۲۳۷ اسبی و ۳ لیتری ۲۹۶ اسب بخاری اشاره کرد. همچنین سه پیشرانه ی بنزینی با قدرت های ۲۹۶، ۳۹۵ و ۳۹۸ اسب بخاری در دسترس خواهند بود.

تصویر نسل جدید لندروور دیفندر لو رفت!
همرسانی نوشتار: