مرسدس-ای ام جی GLC ۶۳ S با طعم تند منهارت!

  1. دوشنبه ۴ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
مرسدس-ای‌ام‌جی GLC 63 S با طعم تند منهارت!
به گزارش فرانگر

منهارت ریسینگ یکی از شناخته شده ترین تیونرهای دنیا بوده و جدیدترین پروژه ی آن ها نیز ارتقای مرسدس-ای ام جی GLC ۶۳ S کوپه می باشد. کیت در نظر گرفته شده برای مدل پیش از فیس لیفت مرسدس بوده و قدرت قابل توجهی را به شاسی بلند عصبی ژرمن ها اضافه می کند.

نیروبخش GLC ۶۳ S کوپه پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو است که قدرت ۵۱۰ اسب بخاری و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متری دارد. البته پکیج منهارت که شامل توربوشارژرهای جدید، ورودی هوای سفارشی، اینترکولر ارتقا یافته و سیستم تزریق سوخت متفاوت می باشد باعث شده خروجی کل این نیروگاه به ۷۰۰ اسب بخار و گشتاور هم به عدد قابل توجه ۹۰۸ نیوتون متر برسد.

منهارت همچنین دستی بر سر و روی گیربکس ۹ سرعته اسپید شیفت مرسدس کشیده تا مشخصات آن با قدرت بیشتر پیشرانه هماهنگ باشد. یک سیستم اگزوز سفارشی نیز باعث بهبود جذابیت شنیداری این قدبلند جذاب می شود.

مرسدس-ای ام جی GLC 63 S با طعم تند منهارت!

تکمیل کننده ی تغییرات فنی GLC ۶۳ S کوپه بهبود نمای ظاهری است که واضح ترین آن ها پوشش زرد رنگ الهام گرفته از مدل های ادیشن ۱ مرسدس-ای ام جی در سال های گذشته می باشد. این خودرو همچنین از رینگ های جدید ۲۱ اینچی سود می برد.

مرسدس-ای ام جی GLC 63 S با طعم تند منهارت!

هنوز قیمت این پکیج اعلام نشده اما حدس می زنیم که ارزان نخواهد بود. با چنین افزایش قابل توجه قدرت و گشتاور معتقدیم مالکان زیادی از پرفورمنس این خودرو راضی خواهند بود.

مرسدس-ای ام جی GLC 63 S با طعم تند منهارت!

مرسدس-ای ام جی GLC 63 S با طعم تند منهارت!
همرسانی نوشتار: