پرواز هواپیمای کیش ایر بر فراز آسمان تل آویو + عکس

به تازگی در سایت فلایت رادار ۲۴، اطلاعاتی از یک هواپیما در مسیر عمان-استانبول منتشر شد که با نام کیش ایر، اما به مدیریت هواپیمایی عمان بر فراز تل آویو در سرزمین های اشغالی در حال پرواز است.

  1. یکشنبه ۳ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۴۶ (۹ ماه،۱ هفته قبل)
‌پرواز هواپیمای کیش‌ایر بر فراز تل‌آویو‌!؟ +عکس
به گزارش فرانگر

به نقل از کن نیوز، فلایت رادار ۲۴ موقعیت پرواز های مسافربری را به صورت زنده و به روی نقشه نمایش می دهد؛ این وب سایت شتاب، بلندی و جایگاه پرواز ها را برای بینندگان نمایان می سازد و از راه این سامانه راداری، کاربران می توانند از اطلاعات پرواز های تجاری خدماتی آگاهی یابند.

 پرواز هواپیمای کیش ایر بر فراز تل آویو !؟ +عکس

به هر حال اینکه هواپیمای اردنی با نام کیش ایر پرواز می کند مسأله ای قابل تأمل بود و موضوع دیگر نیز پرواز این هواپیما بر فراز تل آویو بود؛ در راستای پیگیری بیشتر، موضوع را از مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر سؤال کردیم. فرزانه شرفبافی در این باره گفت: این هواپیمای اردنی درسال گذشته در اجاره کیش ایر بوده است، اما در حال حاضر دوباره به خط پرواز شرکت هواپیمایی اردنی برگشته است و در مسیر استانبول-عمان پرواز می کند. 

 پرواز هواپیمای کیش ایر بر فراز تل آویو !؟ +عکس

وی با تأکید بر اینکه این هواپیما در حال حاضر هیچ ارتباطی به شرکت هواپیمایی کیش ندارد، اظهار داشت: در سایت فلایت رادار اطلاعات به روز رسانی نشده است. مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر در پاسخ به این سؤال که پیگیری در این باره داشته اید؟ بیان کرد: از شرکت هواپیمایی اردنی و سایت فلایت رادار درخواست شده است نام شرکت دارنده هواپیما را به روز رسانی کنند.

همرسانی نوشتار: