ارزش لامبورگینی به ۱۱ میلیارد دلار رسید، متشکریم اوروس!

  1. شنبه ۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۷:۰۵ (۴ سال،۶ ماه قبل)
ارزش لامبورگینی به 11 میلیارد دلار رسید، متشکریم اوروس!
به گزارش فرانگر

از زمان اتخاذ تصمیم حیاتی ساخت یک شاسی بلند لوکس و پرفورمنس، لامبورگینی با افزایش ارزش خود مواجه شده و البته فروش بالای اوروس هم جزو مهم ترین دلایل این کار بوده است. ظاهراً این خودروساز ایتالیایی هم اکنون ۱۱ میلیارد دلار ارزش دارد که آن را به یکی از زیرمجموعه های ارزشمند گروه فولکس واگن تبدیل کرده است.

بنا پدال و به نقل از بلومبرگ، محصولات جدیدی همچون یک سوپرکار هیبریدی که سال آینده عرضه خواهد شد باعث می شود سود این شرکت بالاتر رود. اتونیوز اروپا می گوید ارزش کنونی لامبورگینی به اندازه ی رقیب مشهور آن یعنی فراری است.

یکی از مدیران بلومبرگ گفته است:

ارزش لامبورگینی به 11 میلیارد دلار رسید، متشکریم اوروس!

عرضه ی عمومی تراتون تراکس فولکس واگن باعث شد این شرکت برنامه های بازسازی بیشتری را در نظر بگیرد و یکی از این برنامه ها هم می تواند عرضه ی اولیه و عمومی لامبورگینی باشد.

ساختار کنونی گروه فولکس واگن نشان داده که پتانسیل ایجاد تنش را دارد. این شرکت هم اکنون ترکیبی از ۱۲ برند بوده و برخی از آن ها همچون دوکاتی در معرض فروش قرار داشته اند. لامبورگینی هم همانند دوکاتی تحت تملک آئودی قرار داشته و خود آئودی را هم فولکس واگن کنترل می کند.

ارزش لامبورگینی به 11 میلیارد دلار رسید، متشکریم اوروس!

گروه فولکس واگن در واکنش به اخبار منتشر شده درباره ی تغییرات ساختاری برندهای خود اطلاعیه ای صادر کرده است:

ارزش لامبورگینی به 11 میلیارد دلار رسید، متشکریم اوروس!

در حال حاضر هیچ تصمیمی مبنی بر ایجاد تغییر در گروه آئودی اتخاذ نشده است.

اما از نظر فروش باید گفت لامبورگینی افزایش فروش ۵۱ درصدی نسبت به سال پیش را نشان می دهد. این شرکت ۵۷۵۰ دستگاه خودرو فروخته که بیش از ۱۷۰۰ دستگاه آن ها از نوع اوروس بوده است. آمریکا در حال حاضر بزرگ ترین بازار این شرکت می باشد.
همرسانی نوشتار: