راه حلی برای جلوپنجرهٔ بزرگ و نه چندان زیبای آستون مارتین ونتیج

  1. شنبه ۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۶:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
راه‌حلی برای جلوپنجرهٔ بزرگ و نه‌چندان زیبای آستون‌مارتین ونتیج
به گزارش فرانگر

نسل جدید آستون مارتین ونتیج برخلاف نسل قبلی خود که نمونه ای بی نقص در طراحی خودرو بود، در جلو طراحی نسبتاً جنجالی دارد. این نسل جلوپنجرهٔ بسیار بزرگی دارد که شاید در نمونهٔ مسابقه ای ونتیج GTE خوب به نظر برسد اما همهٔ افراد دوست ندارد چنین جلوپنجره ای را در نسخهٔ تولیدی جاده ای ببینند. هرچند معلوم نیست چه تعداد از خریداران احتمالی ونتیج از این جلوپنجرهٔ بزرگ ابراز نارضایتی کرده اند اما شرکتی بنام Revenant Automotive اقدام به طراحی دماغهٔ جدیدی برای این خودرو کرده و پیش بینی می کند تقاضای زیادی برای این تغییر وجود داشته باشد.

به گفتهٔ این شرکت، این پکیج ظاهری برای ونتیج جدید زیبایی کلاسیک را به ظاهر بحث برانگیز این خودروی اسپرت بازمی گرداند. در طراحی این شرکت، جلوپنجرهٔ توری دار استاندارد ونتیج با یک نمونهٔ سنتی تر چهارخانه جایگزین شده که باریک تر بوده و شباهت واضحی به آستون مارتین های قدیمی تر دارد. به گفتهٔ شرکت Revenant این جلوپنجرهٔ جدید عمودی تر از نمونهٔ اصلی بوده و چهرهٔ متعادل تری به خودرو می بخشد. البته با وجود این تغییر جلوپنجره، شکل دماغ کوسه ای سپر جلوی ونتیج همچنان دست نخورده باقی مانده است تا نمای مدرن خودرو حفظ گردد.

راه حلی برای جلوپنجرهٔ بزرگ و نه چندان زیبای آستون مارتین ونتیج

اما این شرکت متخصص افترمارکت، علاوه بر تغییر جلوپنجره، نگاهی هم به قسمت عقب ونتیج داشته است تا در اینجا هم نمای سنتی تری را ایجاد کند. در این قسمت، محل پلاک کمی بالاتر کشیده شده تا امکان طراحی صاف تر و معمول تری در بخش پایینی سپر فراهم گردد. علاوه بر این، سر اگزوزها هم کمی بزرگ تر شده اند اما بااین حال دیفیوزر خودرو بدون تغییر باقیمانده است. همهٔ این تغییرات از اسپلیتر جلو گرفته تا دیفیوزر عقب هیچ تأثیری بر آئرودینامیک ونتیج ندارد؛ بنابراین اگر شما مالک یک آستون مارتین ونتیج باشید، علاقه ای به ایجاد این تغییرات در آن دارید یا نمای کارخانه ای را ترجیح می دهید؟

راه حلی برای جلوپنجرهٔ بزرگ و نه چندان زیبای آستون مارتین ونتیج
همرسانی نوشتار: