شمارش معکوس رونمایی از هیوندای ۴۵ کانسپت در فرانکفورت

  1. شنبه ۲ شهریور ۹۸ ساعت ۱۱:۰۳ (۴ سال،۷ ماه قبل)
شمارش معکوس رونمایی از هیوندای 45 کانسپت در فرانکفورت
به گزارش فرانگر

پس از اتمام هفته ی خودرویی مونتری، خودروسازان به دنبال حضور و خودنمایی در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹ هستند.

هیوندای هم از این قاعده مستثنا نبوده و تصویری تیزری از کانسپت جدید ۴۵ منتشر کرده است. چیز زیادی درباره ی این خودرو نمی دانیم اما کره ای ها گفته اند این خودروی الکتریکی به عنوان یک رویداد نمادین در طراحی محصولات الکتریکی و آتی هیوندای عمل خواهد کرد.

هیوندای خاطرنشان ساخته در طراحی این خودرو از اولین محصولش در دهه ی ۷۰ میلادی الهام گرفته است. این برند کره ای اضافه کرده کانسپت ۴۵ از زبان طراحی اسپورت و احساسی بوده برده است. این زبان طراحی در محصولات اخیر کمپانی دیده شده و احساس بیشتری را در خودروهای هیوندای نشان می دهد.

چیزی درباره ی مشخصات فنی هیوندای ۴۵ اعلام نشده اما این خودرو نمای عقب متمایزی داشته و یک اسپویلر روی درب پشتی نصب شده و عناصر عمودی هم روی شیشه ی عقب دیده می شوند. در بخش پایین تر می توان نوار نورانی LED را دید که ظاهراً پیام های گرافیکی چراغ های عقب را نشان می دهد.

در این تصویر همچنین می توانیم بدنه ای گوشه دار و دو پانل بزرگ در نمای عقب را ببینیم. همچنین یک صفحه نمایش وجود دارد که لوگوی ۴۵ را نشان می دهد.

HYUNDAI 45

هیوندای تصویر کابین این کانسپت را منتشر نکرده اما قبلاً گفته که طراحی منحصربه فردی را اعمال خواهد کرد که این طراحی نشان دهنده ی تفکری دوباره درباره ی مفهوم حمل ونقل است. این شرکت همچنین گفته احتمال استفاده از قطعات قابل شخصی سازی وجود دارد.

این کانسپت به صورت رسمی در دهم سپتامبر رونمایی خواهد شد و با دیگر محصولات این شرکت از جمله i۱۰ و یک محصول مسابقه ای الکتریکی شده در فرانکفورت حضور خواهد داشت.
همرسانی نوشتار: