معرفی فورد موستانگ مسابقه ای جدید برای فصل ۲۰۲۰ نسکار

  1. دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱ (۴ سال،۸ ماه قبل)
معرفی فورد موستانگ مسابقه‌ای جدید برای فصل 2020 نسکار
به گزارش فرانگر

فورد پرفورمنس نسخهٔ بروز شدهٔ موستانگ مسابقه ای نسکار را معرفی کرده است که در فصل آیندهٔ این مسابقات به رقابت خواهد پرداخت. موستانگ نسکار ۲۰۱۹ در ظاهر به مدل شلبی GT۳۵۰ شباهات هایی داشت اما در خودروی فصل ۲۰۲۰ اینطور نیست زیرا فورد ظاهر این خودروی مسابقه ای جدید را مشابه موستانگ GT طراحی کرده است؛ بنابراین حالا در موستانگ نسکار ۲۰۲۰ چراغ های جلوی جدیدی دیده می شود که البته مثل سایر خودروهای نسکار این چراغ ها واقعی نبوده و در اصل برچسب هستند.

موستانگ بروز شدهٔ نسکار که بطور مشترک توسط فورد دیزاین و مرکز فنی پرفورمنس فورد توسعه پیدا کرده است، اولین مسابقهٔ خود را در یکشنبه ۱۵ فوریهٔ ۲۰۲۰ در پیست بین المللی دیتونا انجام خواهد داد. هرچند این خودروی مسابقه ای هیچ ارتباطی با موستانگ تولیدی ندارد اما نسل ششم موستانگ ثابت کرده است که در دنیای موتوراسپرت حریف قابل توجه و سرسختی است. موستانگ مسابقه ای نه تنها در طول مسابقات نسکار فصل ۲۰۱۹ پنج پیروزی کسب کرده بلکه از ۲۰ مسابقهٔ اول فصل جاری مسابقات قهرمانی سوپرکارهای استرالیا هم در ۱۷ مسابقه به پیروزی رسیده و در نیم فصل این مسابقات در صد جدول سازندگان قرار دارد.

معرفی فورد موستانگ مسابقه ای جدید برای فصل 2020 نسکار

مدیر جهانی فورد پرفورمنس موتوراسپرت آقای «Mark Rushbrook» دربارهٔ موفقیت های این خودروی مسابقه ای گفته است:

ما همیشه گفته ایم موستانگ خودرویی است که در مسابقات متولد شده و بسیار خوشحال کننده است که می بینیم در مسابقات سراسر جهان عملکرد بسیار خوبی داشته است. این یک اعتبار برای همهٔ مهندسین و تیم های ما است که سخت کار کرده اند تا موستانگ یک مدعی قهرمانی باشد

معرفی فورد موستانگ مسابقه ای جدید برای فصل 2020 نسکار
همرسانی نوشتار: