انتشار اولین تیزر از کراس اوور کوپه اینفینیتی QX۵۵

  1. دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
انتشار اولین تیزر از کراس اوور کوپه اینفینیتی QX55
به گزارش فرانگر

اینفینیتی تیزری از جدیدترین محصولش را منتشر کرده است.

تصویری که مشاهده می کنید اعلامیه ی ورود این برند لوکس ژاپنی به کلاس کراس اوورهای کوپه می باشد. این کراس اوور که QX۵۵ نام گرفته در جایگاهی بین مدل های کامپکت QX۵۰ و میان سایز QX۶۰ قرار خواهد گرفت.

اگرچه این تیزر چیز زیادی را نشان نمی دهد اما احتمالاً QX۵۵ نسخه ی بازطراحی شده ی QX۵۰ خواهد بود و به جنگ خودروهایی همچون ب ام و X۴ و مرسدس بنز GLC کوپه خواهد رفت. به همین خاطر انتظار داریم این خودرو همان ویژگی های فنی کلیدی برادر استاندارد خود را حفظ کند. از جمله ی این موارد می توان به پیشرانه ی ۴ سیلندر توربو با تراکم متغیر اشاره کرد که نسبت تراکم آن به سرعت می توان از ۸:۱ به ۱۴:۱ تغییر یابد.

اگرچه ممکن است این خودرو قوای محرکه ی مشترکی با QX۵۰ داشته باشد اما در تیزر منتشر شده واضح است که QX۵۵ طراحی ویژه ی خودش را داراست. اینفینیتی می گوید خط سقف این خودرو از کراس اوور FX الهام گرفته است. FX به عنوان خودروی مدل ۲۰۰۳ معرفی شده بود و آن را در سال ۲۰۱۷ بازنشسته کرد و جانشین آن هم اکنون با نام QX۷۰ شناخته می شود.

انتشار اولین تیزر از کراس اوور کوپه اینفینیتی QX55

انتشار اولین تیزر از کراس اوور کوپه اینفینیتی QX55


در ماه های آینده خبرهای بیشتری از پلتفرم، قوای محرکه و جزئیات طراحی اینفینیتی QX55 منتشر خواهد شد چراکه زمان عرضه ی آن به بازار تابستان 2020 اعلام شده است.همرسانی نوشتار: