مهاجرت مزدک میرزایی به مجلس کشیده شد + عکس

امروز هم مجلس با حاشیه هایی همراه بود. یکی از این حواشی اظهارات تند سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در خصوص مهاجرت مزدک میرزایی به لندن بود.

  1. دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۰۰:۱۰ (۴ سال،۸ ماه قبل)
5d5908eac162a_5d5908eac1630
به گزارش فرانگر

سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: 

از سازمان صدا وسیما انتظار می رود، با تمرکز بر رسالت اصلی خویش، نه تنها جذب مخاطبان خویش را تقویت کند، بلکه با ارتقاء روحیه همکاری و همدلی پرسنل خویش را با آرمان ها و ارزش های نظام آنگونه همگام کند که از بروز مشکلاتی که در دسترسی غیرمجاز به آرشیوها و یا پیوستن به شبکه های معاند ایجاد می شود جلوگیری شود، البته از رییس صدا و سیما می خواهیم، پاسخگویی لازم را در این خصوص برای شفاف سازی افکار عمومی داشته باشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: همکاران محترم؛ هدف از این سخنان، گله مندی و نادیده گرفتن تلاش ها نیست، زیرا در مسیر خودکفایی، به پیشرفت هایی نائل شده ایم که برجسته ترین آنها را در صنعت دفاعی کشور شاهدیم، که جایگاه کشورمان را به قدرت برتر منطقه ای تبدیل کرده و به برکت این عملکرد، خالصانه چتر امنیت و آرامش بر فراز کشورمان پایدار است که به سهم خویش و به نمایندگی از مردم شریف ایران و در آستانه روز ۳۱ مرداد که روز صنایع دفاعی است، این تلاش ها را  ارج می نهم و از وزیر و مجموعه همکاران آن وزارت تقدیر و قدردانی می کنم.
همرسانی نوشتار: