مشخصات احتمالی جانشین ب ام و i۸

  1. یکشنبه ۲۷ مرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
مشخصات احتمالی جانشین ب‌ام‌و i8
به گزارش فرانگر

اوایل ماه جاری میلادی بود که مجله ی اتومبیل خبری درباره ی محصولات جدید ب ام و منتشر کرد و گفت یکی از این خودروها جانشین محصول اسپورت و هیبریدی i۸ خواهد بود.

ب ام و با معرفی کانسپت ویژن M NEXT در ماه ژوئن افراد زیادی را شوکه کرد و تمامی نشانه ها حاکی از پیش نمایش جایگزین i۸ بود.

ادعا شده این خودرو می تواند i۱۲ نام بگیرد و همان قوای محرکه ی هیبریدی i۸ را حفظ کند اما قدرت بسیار بالاتری داشته باشد و آن را به کلاس جدیدی از خودروها بفرستد.

مشخصات احتمالی جانشین ب ام و i8

بخش اعظم قدرت خودرو از پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی ۳۴۰ اسبی تأمین خواهد شد و یک پیشرانه ی الکتریکی ۲۰۱ اسب بخاری هم در این خودرو نصب خواهد شد. این مشخصات برای مدل پایه است درحالی که نسخه ی پرچم دار قدرت ۶۷۱ اسب بخاری خواهد داشت. یک مجموعه باتری بزرگ ۱۳۵ کیلووات ساعتی نیز کمک حال پیشرانه ی الکتریکی خواهد بود و برد الکتریکی قابل توجهی ایجاد خواهد کرد.

مشخصات احتمالی جانشین ب ام و i8

ب ام و در ماه های پیش اعلام کرده برنامه ای برای تولید جایگزین مستقیم i۸ ندارد اما خب این به معنی عدم توسعه ی محصول اسپورت و هیبریدی جدید نیست.

مشخصات احتمالی جانشین ب ام و i8

ب ام و ویژن M NEXT کانسپت با ظاهری تیز و چشمگیر معرفی شد و تفاوت های بنیادین با i۸ یا دیگر محصولات قبلی این خودروساز داشت. اگر نسخه ی تولیدی این خودرو با نام i۱۲ یا هر نام مشابه دیگر معرفی شود اصلاً سورپرایز نخواهیم شد.

مشخصات احتمالی جانشین ب ام و i8
همرسانی نوشتار: