کراس اوور الکتریکی شورولت برای بازار چین

  1. شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
کراس‌اوور الکتریکی شورولت برای بازار چین
به گزارش فرانگر

سبد محصولات الکتریکی در آینده ای نزدیک گسترش خواهد یافت زیرا تصاویری از خودروی جدید منلو Menlo پیش از معرفی احتمالی در نمایشگاه چنگدو منتشر شده است.

در تصاویر منتشر شده می توانیم یک جلوپنجره ی کاملاً بسته را ببینیم که توسط چراغ های ظریفی احاطه شده است. در زیر این بخش هم پوشش های پلاستیکی بدنه و فلاپی نقره ای رنگ دیده می شود.

با حرکت به سمت عقب این خودرو ستون های A مشکی رنگ و همچنین درگاه شارژ در گلگیر جلوی سمت سرنشین جلو مشهود می شود. همچنین می توان خط شانه ی گیرا، خط سقف خمیده و رینگ های آئرودینامیکی را دید.

نمای عقب خودرو کاملاً واضح بوده و چراغ های نازک با پوشش مشکی در اطراف از شاخصه های آن هستند. از دیگر موارد برجسته ی این بخش می توان به اسپویلر روی درب پشتی و دیفیوزری نقره ای رنگ اشاره کرد.

کراس اوور الکتریکی شورولت برای بازار چین

ظاهراً طول/عرض/ارتفاع این کراس اوور به ترتیب برابر با ۴۶۶۵/۱۸۱۳/۱۵۱۳ میلی متر و فاصله ی بین محوری آن هم ۲۶۶۰ میلی متر می باشد. به این ترتیب شورولت منلو طویل تر و پهن تر از تراکس بوده اما به طور قابل توجهی کم ارتفاع تر است.

ظاهراً این کراس اوور از همان پلتفرم بکار رفته در بیوک ولیت ۶ استفاده کرده که از پیشرانه ی الکتریکی ۱۴۸ اسب بخاری استفاده می کند. شورولت به برد الکتریکی این خودرو اشاره نکرده اما ولیت ۶ با استفاده از باتری لیتیوم-یونی ۳۵ کیلووات ساعتی می تواند برد ۳۰۱ کیلومتری را ایجاد نماید.

کراس اوور الکتریکی شورولت برای بازار چین

اگرچه به نظر می رسد منلو مختص بازار چین است اما جنرال موتورز قبلاً تائید کرده برنامه هایی برای تولید یک خودروی الکتریکی مبتنی بر ولت در میشیگان دارد. این خودروساز دو سال پیش به صورت تصادفی این خودرو را در یک جلسه ی عمومی معرفی کرد و عکاسان هم پروتوتایپ های آن را در حال تست مشاهده کرده اند.

چیز زیادی درباره ی این کراس اوور جدید نمی دانیم اما می تواند نام بولت ECV را به خود گیرد و از باتری لیتیوم-یونی ۶۰ کیلووات ساعتیو موتور الکتریکی با قدرت ۲۰۰ اسب بخاری استفاده کند.
همرسانی نوشتار: