انفجار یک هیوندای کُنا الکتریکی در پارکینگ

  1. جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
انفجار یک هیوندای کُنا الکتریکی در پارکینگ
به گزارش فرانگر

یک دستگاه هیوندای کُنا الکتریکی هنگامی که در یک گاراژ در مونترال کانادا پارک بوده، منفجر شده است. این انفجار در پارکینگ خانهٔ مالک این کُنا، آقای «Piero Cosentino» رخ داده است. تصاویر نشان می دهند این انفجار آن قدر بزرگ بوده که درب پارکینگ را از جا کنده و به خیابان پرتاب کرده و سوراخ بزرگی هم در سقف پارکینگ ایجاد کرده است. آتش نشانان مونترال ساعت یک بعدازظهر به صحنهٔ حادثه اعزام شدند و آتش را به سرعت مهار کردند. به گفتهٔ مقامات، در این حادثه هیچ کس آسیب ندیده است.

به گفتهٔ مالک، وی ابرهای تیره ای از دود را دیده که از پارکینگ خود زبانه می کشند و فوراً فیوز برق را قطع کرده است. وی دراین باره می گوید:

اگر جلوی در پارکینگ بودیم الآن ممکن بود در بیمارستان باشیم

مالک خودرو می گوید کُنای الکتریکی او هنگام انفجار در حال شارژ نبوده و حتی به برق هم وصل نبوده است.

انفجار یک هیوندای کُنا الکتریکی در پارکینگ

آقای «Louise Desrosiers» از آتش نشانی مونترال نیز اضافه کرده است که به نظر نمی رسد عوامل دیگری در گاراژ موجب این انفجار شده باشند. وی در این رابطه گفته است:

این یک خودروی تمام الکتریکی بوده و هیچ چیزی در اطراف آن نمی تواند موجب این انفجار شده باشد. ما در حال بررسی دقیق این حادثه با مالک هستیم تا علت آن را پیدا کنیم

بعدازاین انفجار، مالک به دلیل عدم استحکام مجبور به تخریب پارکینگ خود شده است. البته این نخستین باری نیست که می بینیم یک خودروی تمام الکتریکی خودبه خود آتش می گیرد. علت انفجار این کُنا EV هم هنوز معلوم نشده است.

انفجار یک هیوندای کُنا الکتریکی در پارکینگ
همرسانی نوشتار: