V۹، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس

  1. جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۱ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
V9، شاسی‌بلند جدید و هفت نفره برلیانس
به گزارش فرانگر

شرکت چینی برلیانس که در کشور ما نیز کاملاً شناخته شده شاسی بلند جدیدی با نام V۹ را خواهد ساخت و به تازگی اولین تصاویر جاسوسی از آن منتشر شده اند.

این شاسی بلند در جایگاهی بالاتر از مدل V۷ قرار گرفته و از پلتفرم M۸X که با همکاری هلدینگ برلیانس و گروه ب ام و توسعه یافته سود خواهد برد. بررسی ها نشان می دهد برلیانس حداقل به مدت یک سال است که تست های عمومی این خودرو را شروع کرده و بر پایه ی پوشش های استتاری این پروتوتایپ می توان گفت چینی ها هنوز فرایند توسعه ای آن را ادامه خواهند داد.

به نظر می رسد برلیانس V۹ در بخش جلوی خود از جلوپنجره ی بزرگی همانند مدل V۷ استفاده خواهد کرد و دارای چراغ های زاویه دار خواهد بود. برلیانس همچنین در این نسخه ی پیش تولیدی از رینگ های نقره ای و مشکی استفاده کرده است. در بخش عقب نیز یک اسپویلر کوچک روی سقف و خروجی های اگزوز دوگانه به چشم می خورد.

V9، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس

V9، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس

V9، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس

V9، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس


اگرچه به نظر می رسد بدنه ی این خودرو از برخی تشابهات با برادر کوچک تر یعنی V7 برخوردار بوده اما کابین تفاوت های بنیادین دارد. مدل کوچک تر V7 از پشت آمپرهای دیجیتالی استفاده کرده و در مرکز داشبورد هم یک صفحه نمایش پرتره مانند و ورودی های هوای متمایز در هر طرف صفحه نمایش وجود دارند که ما را به یاد محصولات ولوو می اندازند؛ اما مدل V9 موجود در تصاویر از یک صفحه نمایش برای پشت آمپرها و سیستم اطلاعات سرگرمی استفاده کرده است. این طراحی کاملاً تمیز و یک دست بوده اما شاید به اندازه ی کابین V7 چشم نواز نباشد.

جزئیات چندانی از قوای محرکه ی این شاسی بلند هفت نفره منتشر نشده اما می دانیم که V۷ کنونی با پیشرانه ی ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری توربوی ۲۰۴ اسبی و گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۷ سرعته دوکلاچه عرضه می شود.

V9، شاسی بلند جدید و هفت نفره برلیانس
همرسانی نوشتار: