تجسم فولکس واگن تیگوان کوپه مانند در فضای مجازی!

  1. پنجشنبه ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۳ ماه،۴ هفته قبل)
تجسم فولکس‌واگن تیگوان کوپه مانند در فضای مجازی!
به گزارش فرانگر

سومین نسل فولکس واگن حداقل تا چند سال آینده از بازار کنار گذاشته نخواهد شد و به همین خاطر شایعاتی درباره ی تولید نسخه ی کوپه ی آن به گوش رسیده است. اگر یادتان باشد چندی قبل درباره ی طراحی رادیکال نسل جدید تیگوان صحبت کردیم و گفتیم که احتمال تولید نسخه ی کوپه ی آن نیز وجود دارد. حالا و با تکیه بر آنچه شنیده شده، Kolesa.ru رندری دیجیتالی از این خودرو با خط سقف خمیده تر منتشر کرده است.

اگرچه این خودرو فاقد نشان R-Line است اما به لطف ورودی های هوای جلو و خروجی های اگزوز دوگانه در عقب می توان آن را مدلی اسپورت دانست. رینگ های بزرگ و ارتفاع نسبتاً کم از سطح زمین نیز از جمله نشانه های مدل اسپورت R-Line هستند و یک اسپویلر یکپارچه نیز بیش از پیش بر ماهیت اسپورت این خودروی مجازی تأکید دارد.

فولکس واگن برنامه های خاصی برای کوپه مانند کردن نسل فعلی این کراس اوور دارد اما ظاهراً سئات فورمنتور فعلاً پیشروی این برنامه بوده است. احتمالاً نسخه ی کوپه ی تیگوان در نسل بعدی این خودرو در سال ۲۰۲۲ پدیدار خواهد شد. روس ها این خودرو را با چراغ های عقب کاملاً متصل به هم تجسم کرده اند. این نوع طراحی این روزها طرفداران زیادی در بین خودروسازان داشته است.

تجسم فولکس واگن تیگوان کوپه مانند در فضای مجازی!

از آنجایی که ما درباره ی کراس اوورهای کوپه مانند سخن می گوییم بنابراین باید دانست احتمال تولید T-Cross کوپه نیز تا پایان سال ۲۰۲۲ وجود دارد. با توجه به اینکه فولکس از T-Roc کانورتیبل رونمایی کرده بنابراین احتمال تولید چنین خودرویی هم وجود دارد.

تجسم فولکس واگن تیگوان کوپه مانند در فضای مجازی!

فولکس واگن هنوز دست از سر کراس اوورها برنداشته و انتظار می رود در آینده محصولات بیشتری از این دست را نیز تولید کند. به این مدل های یاد شده باید Tarek و Crozz جدید را نیز اضافه کرد.

تجسم فولکس واگن تیگوان کوپه مانند در فضای مجازی!
همرسانی نوشتار: