رندر آلپینا ب ام و X۷، یاقوتِ سبزِ جذاب!

  1. چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۴ (۴ سال،۸ ماه قبل)
رندر آلپینا ب‌ام‌و X7، یاقوتِ سبزِ جذاب!
به گزارش فرانگر

حدود یک ماه پیش مدیر آلپینا مصاحبه ای مفصل درباره ی پروژه های پیش روی این کمپانی داشت و در آن به احتمال تولید نسخه ای ارتقا یافته از ب ام و X۷ نیز اشاره شد. چند هفته ی قبل نیز نسخه ای پیش تولیدی از این شاسی بلند پرفورمنس در نوربرگ رینگ رؤیت گردید.

اما حالا و به مدد برنامه ی فتوشاپ شاهد حذف این پوشش استتاری از روی خودرو و انتشار رندرهایی از این خودرو هستیم. تجسم محصولات آلپینا خیلی سخت نیست چراکه این شرکت به خاطر بهینه سازی کم ظاهری محصولات ب ام و شناخته شده است. همان گونه که انتظار می رود این رندرها بر پایه ی تصاویر جاسوسی شاسی بلند پرچم دار ب ام و طراحی شده اند و رینگ های خاص آلپینا و چهار خروجی اگزوز در آن به چشم می خورند.

دست گذاشتن آلپینا روی X۷ مشکل عدم تولید نسخه ی پرچم دار M را حل می کند. البته تیون بزرگ ترین شاسی بلند باواریا توسط این شرکت می تواند باعث انتخاب راحت تر مشتریان شود چراکه این خودرو به دو صورت XB۷ و XD۷ تولید خواهد شد که اولی دارای نیروگاه بنزینی و دومی دارای پیشرانه ی دیزلی است.

رندر آلپینا ب ام و X7، یاقوتِ سبزِ جذاب!

آلپینا XB۷ احتمالاً از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی بهبود یافته با قدرت حدود ۶۰۰ اسب بخار استفاده خواهد کرد. این در حالی است که مدل کنونی X۷ M۵۰i خروجی ۵۲۳ اسب بخاری دارد؛ اما مدل دیزلی نیز می تواند به منظور هماهنگی با استانداردهای آلایندگی اروپا از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری کوادتوربو با قدرت فراتر از خروجی ۳۹۴ اسبی مدل X۷ M۵۰d کنونی سود ببرد.

رندر آلپینا ب ام و X7، یاقوتِ سبزِ جذاب!

جدای از اصلاحات ظاهری و ارتقای فنی، انتظار می رود محصول جدید آلپینا دارای سیستم تعلیق ارتقا یافته برای چابکی بیشتر خودرو د پیچ ها باشد.

رندر آلپینا ب ام و X7، یاقوتِ سبزِ جذاب!

انتظار می رود ب ام و X۷ تیون شده توسط آلپینا در سال ۲۰۲۰ وارد میدان شود. البته این شرکت برنامه های مفصل تری داشته و قبلاً شاهد جولان مدل B۳ در خیابان ها بوده ایم. همچنین تولید مدل قوی تر سری ۸ گرن کوپه توسط آلپینا هم تایید شده است.

رندر آلپینا ب ام و X7، یاقوتِ سبزِ جذاب!
همرسانی نوشتار: