برنامه های مفصل گازو ریسینگ برای محصولات تویوتا

  1. دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۱ (۴ سال،۶ ماه قبل)
برنامه‌های مفصل گازو ریسینگ برای محصولات تویوتا
به گزارش فرانگر

تویوتا سخت به دنبال ارائه ی تصویری متفاوت از برند خود بوده و برنامه ها و اهداف جاه طلبانه ای را نیز در نظر گرفته است. با وجود خودروهای جذابی همچون GR سوپر اسپورت، کرولا GR اسپورت و GR سوپرا GT۴ کانسپت، این خودروساز ژاپنی طیف وسیعی از محصولات پرفورمنس را در آینده عرضه خواهد کرد. ظاهراً در آینده ای نزدیک شاهد خبرهای هیجان انگیزی خواهیم بود.

مدیر فروش و بازاریابی تویوتای اروپا در مصاحبه با اتوموتیونیوز تائید کرده که این شرکت روی نسخه ی پرفورمنس تمامی مدل های کلیدی خود کار می کند. خبر خوب اینکه حتی نسخه ی GR از مدل های هیبریدی تویوتا نیز تولید خواهد شد.

مدیر تویوتا گفته است:

برنامه های مفصل گازو ریسینگ برای محصولات تویوتا

ما در حال تلاش برای ایجاد ارتباط واضح تر با برند GR هستیم و به همین خاطر در حال توسعه ی نسخه های GR اسپورت از تمامی محصولات کلیدی خود می باشیم. برخی از مدل های هیبریدی نیز با نسخه ی GR تولید خواهند شد.

موضوع جالب تر اینکه شیگکی تومویاما رئیس تویوتا گازو ریسینگ اخیراً اعلام کرده بود در حال بحث با مقامات کمپانی برای تولید نسخه ی پرفورمنس پیکاپ هایلوکس می باشد. اگر این پروژه به سرانجام برسد شاهد الهام از پیکاپ هایلوکس داکار خواهیم بود.

برنامه های مفصل گازو ریسینگ برای محصولات تویوتا

تویوتا در نظر دارد در اکثر بازارهای کلیدی سه سطح از محصولات پرفورمنس را عرضه کند. ورود این خودروساز به چنین بازاری ابتدا با مدل های GR که تنها ظاهر اسپورت تری داشته و از قدرت بیشتر بی بهره هستند صورت خواهد گرفت که چنین کاری مشابه مدل های R-Line فولکس و ST-Line فورد است. یک پله بالاتر مدل های کامل GR قرار می گیرند که پرفورمنس بالاتری خواهند داشت. مدل های پرچم دار پرفورمنس نیز از نوع GRMN خواهند بود که اولین آن ها یاریس و کرولا GRMN بوده اند.

برنامه های مفصل گازو ریسینگ برای محصولات تویوتا
همرسانی نوشتار: