تویوتا لندکروزر دوباره روانه اتاق عمل می شود؟!

  1. شنبه ۱۹ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۶ (۴ سال،۹ ماه قبل)
تویوتا لندکروزر دوباره روانه اتاق عمل می‌شود؟!
به گزارش فرانگر

نسل فعلی تویوتا لندکروزر یکی از قدیمی ترین خودروهای بازار است. این خودرو که با کد J۲۰۰ شناخته می شود برای اولین بار به عنوان مدل سال ۲۰۰۸ روانه ی بازار شد و به همین خاطر در کلاس بسیار رقابتی شاسی بلندها خودرویی پا به سن گذاشته محسوب می شود. در طول این سال ها شاهد به روزرسانی لندکروزر بوده ایم و وب سایت Kolesa.ru نیز چندین رندر از نسخه ی فیس لیفت احتمالی این خودرو منتشر کرده است.

اخیراً تصاویر جاسوسی مرموزی از لندکروزر منتشر شده و این رندرها نیز بر پایه ی همان تصاویر بنا شده اند. احتمال فیس لیفت دوباره ی لندکروزر وجود دارد و در این صورت عمده ی تغییرات در بخش جلوی خودرو اعمال خواهند شد. در این رندرها می توانیم تغییر جلوپنجره و استفاده از ورودی های هوای کوچک را ببینیم. در نمای عقب نیز بخش پایینی کمی تغییر کرده و خروجی های اگزوز شکل جدیدی به خود گرفته اند.

احتمال دارد این لندکروزر فیس لیفت شده در برخی از بازارها عرضه شود. به هرحال گفته شده نسل جدید این شاسی بلند ژاپنی به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد و احتمال حفظ ساختار بدنه روی فریم آن وجود دارد؛ اما شایعاتی مبنی بر حذف پیشرانه ی ۸ سیلندر و استفاده از پیشرانه ی ۶ سیلندر توئین توربو به گوش رسیده است. همچنین گفته شده نسل جدید لندکروزر با قوای محرکه ی هیبریدی نیز عرضه خواهد شد هرچند فعلاً نمی توان به این خبرها چندان اعتنا کرد.

تویوتا لندکروزر دوباره روانه اتاق عمل می شود؟!

رندر نسل جدید لندکروزر


تاریخ دقیق معرفی نسل جدید لندکروزر مشخص نیست. قبلاً گفته شده احتمال رونمایی از کانسپت لندکروزر جدید در نمایشگاه توکیو وجود دارد و به این ترتیب می توانیم پیش نمایشی از نسل جدید این خودرو را داشته باشیم. مدل تولیدی هم سال بعد پدیدار شده و در پاییز سال 2020 به صورت رسمی معرفی می شود.همرسانی نوشتار: