۵ محصول جدید جگوار لندروور، تضمینی برای موفقیت طولانی مدت؟!

  1. جمعه ۱۸ مرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۶ ماه قبل)
5 محصول جدید جگوار لندروور، تضمینی برای موفقیت طولانی‌مدت؟!
به گزارش فرانگر

اتوکار، جگوار لندروور در حال کار روی ۵ خودروی کلیدی و جدید است که با تولید آن ها به موفقیت بلندمدت خود امیدوار خواهد بود.

اولین خودرو در این دسته نسل بعدی دیفندر است که در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد و از اهمیت بسیار بالایی برای این خودروساز برخوردار است چراکه نه تنها فروش بالایی خواهد داشته بلکه از ماهیت نمادین سود برده و تاریخچه ای غنی دارد. اولین نشانه ها که خوب به نظر می رسند و پس از آن هم شاهد عرضه ی چندین مدل جدید خواهیم بود.

پس از دیفندر نوبت به معرفی جایگزین تمام الکتریکی جگوار XJ خواهد رسید. تعدادی از قوای محرکه ی پلاگین هیبریدی نیز احتمالاً در آینده برای این خودروی لوکس معرفی خواهد شد.

5 محصول جدید جگوار لندروور، تضمینی برای موفقیت طولانی مدت؟!

پس از این دو خودرو شاهد تولید جی پیس خواهیم بود که شاسی بلندی جدید با ابعاد بزرگ تر و شاخصه های لوکس تر از اف پیس است. اخیراً وجود چنین مدلی تائید شده و گفته می شود این خودرو مشابه XJ با قوای محرکه ی تمام الکتریکی هم در دسترس خواهد بود.

5 محصول جدید جگوار لندروور، تضمینی برای موفقیت طولانی مدت؟!

پنجمین خودروی کلیدی جگوار لندروور به خانواده ی رنجروور تعلق دارد که در اواخر سال ۲۰۲۱ پدیدار خواهد شد. این خودرو در جایگاهی بین اووک و ولار قرار خواهد گرفت و احتمالاً با استفاده از قوای محرکه ی الکتریکی به اولین رنجروور الکتریکی تاریخ تبدیل خواهد شد.

5 محصول جدید جگوار لندروور، تضمینی برای موفقیت طولانی مدت؟!

نهایتاً در سال های آینده نسل جدید رنجروور هم تولید خواهد شد.

تمامی این خودروها از پلتفرم منعطف MLA استفاده خواهند کرد و باعث کاهش هزینه های این برند خواهند شد. جگوار لندروور هم اکنون وضعیت چندان خوبی نداشته و این خودروهای جدید می توانند آب رفته را به جوی بازگردانند.
همرسانی نوشتار: