لحظه شماری برای معرفی رضوانی تانک ۲۰۲۰

  1. سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۰۳ (۴ سال،۸ ماه قبل)
لحظه‌شماری برای معرفی رضوانی تانک 2020
به گزارش فرانگر

تا چند روز دیگر شاهد رونمایی از رضوانی تانک ۲۰۲۰ به عنوان شاسی بلندی جدید خواهیم بود. این خودرو برخلاف پدر خود که بر پایه ی جیپ رانگلر JK شکل گرفته بود این بار جدیدترین نسل رانگلر JL را به عنوان پایه و اساس خود در نظر گرفته و شاسی بلند کاملاً جدیدی خواهد بود زیرا رضوانی می گوید هیچ قطعه ای از تانک قدیمی به این خودرو منتقل نشده است.

به تازگی تصویری تیزری از این خودرو منتشر شده که طراحی کاپوت و نمای جلوی آن را تا حدی نشان می دهد. تانک X پرچم دار طبق گفته ها از پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار متعلق به داج چلنجر SRT دیمن استفاده خواهد کرد اما قدرت بیشتری خواهد داشت. این نیروگاه به جای قدرت ۸۴۰ اسب بخاری دیمن خروجی بیش از ۱۰۰۰ اسب بخاری خواهد داشت؛ اما این قدرت فوق العاده زیاد چگونه به دست آمده است؟ برای پاسخ به این سؤال باید منتظر رونمایی از قوی ترین شاسی بلند تولیدی دنیا باشیم.

همچنین نسخه ی نظامی از رضوانی تانک جدید تولید خواهد شد که دارای حفاظت سطح نظامی است. رضوانی همچنین قول داده یک آفرودر فوق العاده توانا بسازد که یکی از دلایل قدرت این خودرو در خارج از جاده سیستم تعلیقی است که با همکاری فاکس ریسینگ تولید شده است.

لحظه شماری برای معرفی رضوانی تانک 2020

لحظه شماری برای معرفی رضوانی تانک 2020

گفته شده اولین نمونه های این خودرو از زمستان سال جاری به دست مشتریان می رسد اما همین حالا می توان این خودرو را با سپرده ی ۲۵۰۰ دلاری پیش خرید کرد. هنوز جزئیات مربوط به قیمت گذاری تانک ۲۰۲۰ اعلام نشده اما باید گفت قیمت مدل پایه ی تانک قبلی برابر با ۱۶۵ هزار دلار بوده و تانک X هم قیمت ۲۵۹ هزار دلاری داشته است. برای خرید مدل نظامی این شاسی بلند نیز باید ۲۹۵ هزار دلار پرداخت می کردید.

لحظه شماری برای معرفی رضوانی تانک 2020
همرسانی نوشتار: