بوگاتی، کراس اووری با تکنولوژی ریماک می سازد؟!

  1. سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۴ (۴ سال،۸ ماه قبل)
بوگاتی، کراس‌اووری با تکنولوژی ریماک می‌سازد؟!
به گزارش فرانگر

علیرغم فراز و نشیب های بسیار بوگاتی گفته که علاقه ای استثنایی به ساخت کراس اوور دارد و طبق خبری که منتشر شده، این خودرو در صورت تولید می تواند از قوای محرکه ی الکتریکی استفاده کند.

این خودروساز فرانسوی به تولید دومین خودروی خود کاملاً علاقه مند است و احتمالاً تولید کراس اووری لوکس و استثنایی یک گزینه ی موردعلاقه برای این برند خواهد بود.

در خبرهای قبلی ادعا شده بود بوگاتی این کراس اوور لوکس را بر پایه ی لامبورگینی اوروس خواهد ساخت و بنابراین همان پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو در دل این خودرو قرار خواهد گرفت. البته مجله ی خودرو ادعا می کند خودروی یاد شده بجای نیروگاه یاد شده از قوای محرکه ی تمام الکتریکی که با همکاری ریماک توسعه می یابد استفاده خواهد کرد. همچنین انتظار می رود این خودرو در کارخانه ی مگنا اشتایر اتریش ساخته شود.

ظاهراً بوگاتی با پورشه تماس گرفته و خواهان همکاری با ریماک شده است. همان گونه که می دانید پورشه ۱۰ درصد از سهام این شرکت اهل کرواسی را در اختیار دارد. ظاهراً هدف بوگاتی استفاده از قوای محرکه ی ۱۸۵۰ اسب بخاری بکار رفته در ریماک C-Two و پینین فارینا باتیستا می باشد.

بوگاتی، کراس اووری با تکنولوژی ریماک می سازد؟!

البته ما احتمال بالایی برای تولید کراس اوور بوگاتی با قدرت نزدیک به ۲ هزار اسب بخار قائل نیستیم چراکه شیرون هنوز در حال تولید است. این خودرو در صورت تولید نه تنها قوی تر از شیرون خواهد بود بلکه ارزان تر نیز عرضه خواهد شد و از نظر ما همخوانی چندانی با وجهه مشتریان فعلی این خودروساز نخواهد داشت.

بوگاتی، کراس اووری با تکنولوژی ریماک می سازد؟!

ظاهراً اگر بوگاتی از قوای محرکه ی ریماک استفاده نکند احتمالاً خودروی خود را بر پایه ی معماری هایپرکار جدیدی خواهد ساخت.
همرسانی نوشتار: