تخفیف جالب دوج برای محصولات خود، هر اسب بخار ۱۰ دلار تخفیف!

  1. دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۴ (۴ سال،۹ ماه قبل)
تخفیف جالب دوج برای محصولات خود، هر اسب بخار 10 دلار تخفیف!
به گزارش فرانگر

دوج به عنوان برندی که قوی ترین خودروهای تولید انبوه را در ایالات متحده عرضه می کند، برنامهٔ تخفیف جالبی را برای محصولات خود در نظر گرفته است. این برنامه که با نام «دوج، قدرت، دلار» از اول آگوست آغاز شده است، برای تمامی نسخه های مدل های چلنجر، چارجر و دورانگو در ازای هر اسب بخار قدرت، ۱۰ دلار تخفیف ارائه می کند.

بنابراین قوی ترین نسخه های این خودروها بیشترین تخفیف را خواهند داشت. به عنوان مثال، چلنجر هلکت ردآی با ۷۹۷ اسب بخار قدرت، مشمول تخفیف ۷۹۷۰ دلاری می شود که تقریباً معادل ۱۰ درصد از کل قیمت آن است. این یعنی با این برنامه، خریداران هلکت ردآی بجای ۷۳,۴۴۰ دلار باید ۶۵,۴۷۰ دلار بپردازند درحالی که خریداران نسخهٔ معمولی ۷۱۷ اسب بخاری هلکت نیز تخفیف ۷۱۷۰ دلاری را دریافت می کنند.

تخفیف جالب دوج برای محصولات خود، هر اسب بخار 10 دلار تخفیف!

همان طور که اشاره شد، همهٔ نسخه های چلنجر، چارجر و دورانگو مدل ۲۰۱۹ از مدل های GT و SXT با پیشرانهٔ V۶ گرفته تا نسخه های قدرتمند دورانگو SRT، چارجر هلکت و چلنجر هلکت مشمول این برنامه خواهند بود. دوج ادعا می کند از زمانی که مدل های چارجر و چلنجر را احیا کرده، تاکنون ۴۸۵ میلیون اسب بخار را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

تخفیف جالب دوج برای محصولات خود، هر اسب بخار 10 دلار تخفیف!

رئیس بخش خودروهای سواری دوج، کرایسلر و فیات در ایالات متحده آقای «Tim Kuniskis» دراین باره گفته است:

دوج از بسیاری از خودروسازان دنیا اسب بخار بیشتری دارد و ما می خواهیم این قدرت را به اشتراک گذاشته و در اختیار کسانی قرار دهیم که همیشه خواهان توانایی بیشتری بوده اند. هدف ما این است که تا قبل از پایان سال جاری به نیم میلیارد اسب بخار برسیم. این همان کاری است که معتقدیم جان و هوراس دوج (بنیان گذاران شرکت دوج) می خواستند انجام دهند

میزان تخفیف بر اساس اسب بخار نسخه های مختلف مدل های چلنجر، چارجر و دورانگو را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

تخفیف جالب دوج برای محصولات خود، هر اسب بخار 10 دلار تخفیف!
همرسانی نوشتار: